Як дізнатися параметри комп'ютера.

Часто користувачів цікавлять параметри комп'ютера, за яким їм доводиться працювати. Адже купуючи ту чи іншу програму, на обкладинці диска завжди перераховані системні вимоги, які необхідні для її нормальної роботи. Багато параметри можна дізнатися за допомогою вбудованих в операційну систему діагностичних засобів.
Інструкція
1
Натисніть "Пуск" - "Настройки" - "Панель управління". У вікні, знайдіть ярличок "Система" і двічі клацніть по ньому лівою кнопкою миші. Відкриється вікно "Властивості системи". Те ж саме вікно можна відкрити, клацнувши правою кнопкою на ярличку "Мій комп'ютер" і вибравши в спадному меню пункт "Властивості" .Откройте вкладку "Загальні". На цій вкладці можна дізнатися наступні параметри комп'ютера: обсяг оперативної пам'яті, назва і частоту роботи процесора, а так же операційну систему, встановлену на комп'ютері.
2
Перейдіть на вкладку "Обладнання". На цій вкладці натисніть "Диспетчер пристроїв". Тут можна дізнатися детальнішу інформацію. В розділі "Відеоадаптери" ви зможете дізнатися назву і фірму-виробника вашої відеокарти, в розділі "Мережеві плати" подивитися кількість і модель мережевих карт комп'ютера. В каталозі "Дискові пристрої" перераховані ваші фізичні жорсткі диски, підключені до комп'ютера.
3
Закрийте диспетчер пристроїв і вікно властивостей системи. Натисніть Пуск - Виконати. У рядку для введення команд наберіть "Dxdiag" і натисніть Enter. Запустили утиліта діагностики directx доповнить інформацію про параметри комп'ютера даними про версії BIOS, про фото підкачки, видасть вичерпну інформацію про відеоадаптер і звуковий карті, дозволить провести їх експрес-перевірку.