Як прикріпити картину до стіни. Як перекинути фото на стіну групи.

Незважаючи на свою интуитивность, інтерфейс сайту «Вконтакте» іноді дивує своїх користувачів, наприклад, після чергового оновлення. А якщо ви тільки недавно стали учасником цієї соціальної мережі, для вас певні дії можуть бути зовсім неочевидними. Приміром, порядок прикріплення картинки на стіну.
Інструкція
1
Клацніть лівою кнопкою миші в поле для введення тексту. Внизу від нього з'явиться кнопка «Прикріпити», клацніть по ній і виберіть «Фотографію». У тому випадку, якщо ви хочете намалювати картинку своїми руками, клікніть «Графіті», після чого відкриється вікно для малювання. Воно є, образно кажучи, пародією на найпростіші графічні редактори, але при наявності деяких художніх навичок і з його допомогою можна намалювати щось гідне.
2
У новому вікні з'явиться список картинок, вже завантажених вами на сайт, якщо такі є. Клацніть по якійсь із них лівою кнопкою миші. Вікно зникне, а зменшена копія картинки з'явиться під полем введення тексту. Якщо ви помилилися, можна прибрати цю картинку, клікнувши по хрестику, який знаходиться в правому верхньому куті зменшеної копії. Якщо ви хочете прикріпити кілька картинок, повторіть ці дії. Разом з картинкою можна залишити який-небудь текст, використовуйте для цього поле введення. Закінчивши, натисніть «Відправити».
3
У тому випадку, якщо картинка, яку ви хочете прикріпити, що не була перш завантажено вами на сайт, натисніть кнопку «Обзор» у верхній частині меню. У новому вікні, користуючись провідником Windows, виберіть необхідну фотографію та натисніть «Відкрити». Якщо зображення є надто «важким», а ваше мережеве з'єднання недостатньо швидке, можливо, доведеться трохи почекати. Коли картинка завантажиться на сервер сайту, клікніть «Відправити».
Зверніть увагу
Написати який-небудь текст, а, отже, і прикріпити картинку (аудіозапис, опитування, відеозапис, документ та ін.) Ви зможете тільки в тому випадку, якщо користувач або адміністрація групи дозволили залишати коментарі на своїй стіні. Ви просто не знайдете необхідного віконця. До слова, самому зробити це можна, клікнувши пункт меню «Мої налаштування», знайшовши полі «Налаштування стіни» і поставивши галочку біля «Відключити коментування стіни».
Корисна порада
З деяких пір картинку можна прикріпити не тільки до стіни, а й до повідомлення в особистому листуванні. Робиться це тим же способом, який описаний вище.