Як з'єднати мережевий кабель з комп'ютером.

Для успішного створення локальної мережі необхідно використовувати мережеві кабелі. У більшості випадку, крім звичайного його підключення до мережевої карти, потрібно вміти правильно налаштувати параметри адаптера для роботи в мережі.
Вам знадобиться
  • - мережеві кабелі;
  • - мережевий концентратор.
Інструкція
1
Якщо ви плануєте об'єднати в одну локальну мережу декілька комп'ютерів, то придбайте мережевий концентратор (комутатор). У більшості випадків можна обійтися бюджетною моделлю вищевказаного пристрої, т.к. вам не потрібно настройка його LAN-портів. Виберіть концентратор з необхідною кількістю цих роз'ємів.
2
Придбайте потрібну кількість мережевих кабелів. Природно, вам будуть потрібні готові до роботи кабелі з коннекторами на обох кінцях. Встановіть мережевий концентратор в потрібному місці. Підключіть цей пристрій до мережі змінного струму. Підключіть до мережного концентратора кілька комп'ютерів.
3
Для здійснення даних підключень один кінець мережного кабель з'єднайте з LAN-портом концентратора, а інший - з мережевою картою комп'ютера або ноутбука.
4
Для зручності здійснення обміну інформацією між комп'ютерами рекомендують встановлювати для кожного пристрою свій статичний (постійний) IP-адресу. Це дозволить уникнути проблем при підключенні мережевого принтера або створенні загальнодоступних мережевих ресурсів. Відкрийте центр управління мережами і загальним доступом (Windows 7) або перейдіть в меню «Пуск» і відкрийте пункт «Мережеві підключення» (Windows XP).
5
Клацніть правою кнопкою миші по значку локальної мережі, утвореної мережевим концентратором. Виберіть пункт «Властивості». Тепер виділіть параметр «Протокол інтернету TCP/IP (v4)» та натисніть кнопку «Властивості».
6
Встановіть прапорець біля пункту «Використовувати наступний IP-адреса». Введіть його значення, наприклад, 152.152.152.2. Збережіть налаштування цього мережевого адаптера.
7
Аналогічним чином налаштуйте мережеві карти інших комп'ютерів. Щоб уникнути проблем, пов'язаних з виявленням комп'ютерів всередині мережі, вводите IP-адреси, перші три сегменти яких будуть ідентичними. Не міняйте самостійно маску підмережі.