Як розблокувати iPod.

Проблема розблокування плеєра iPod найчастіше встає перед власниками пристроїв iPod touch. Розробники цього пристрою навмисно заблокували можливість установки на нього сторонніх додатків. Однак обійти це обмеження все таки можна.
Інструкція
1
Через великого розмаїття версій прошивок, універсального способу розблокування не існує. Розглянемо методи розблокування для кожної версії отдельно.Еслі iPod touch працює під управлінням прошивки версії 1.1.1, відкрийте вікно налаштувань, перейдіть в пункт «Основні», потім «Автоблокування». Встановіть тут значення «Ніколи» (на випадок, якщо ви користуєтеся повільним інтернетом).
2
Запустіть браузер Safari, введіть в адресному рядку http://jailbreakme.com, у вікні, перейдіть за посиланням Install AppSnapp. Відбудеться аварійне завершення роботи браузера, одночасно почнеться скачування і установка програми. По завершенні установки, вимкніть і увімкніть плеєр, на робочому столі з'явитися значок програми Installer, за допомогою якої ви і зможете встановлювати будь-який додаток.
3
Якщо на iPod touch встановлена прошивка версії 1.1.2 або 1.1.3, то найкраще відкотити її до версії 1.1.1, т.к. саме для цієї версії написано більшість наявних програм. Скачайте версії прошивок 1.1.1., 1.1.2 та 1.1.3.Запустіте програму iTunes і виберіть iPod в списку пристроїв. Утримуючи клавішу Shift, натисніть кнопку «Відновити». У вікні, виберіть файл прошивки iPod1,1_1.1.1_3A110a_Restore.ipsw. Для відновлення версії 1.1.2 або 1.1.3 повторіть процедуру, вибравши файл iPod1,1_1.1.2_3B48b_Restore.ipsw або iPod1,1_1.1.3_4A93_Restore.ipsw. В процесі оновлення прошивки може виникнути помилка. Для її виправлення, відкрийте властивості системи (пункт «Властивості», контекстного меню значка "Мій комп'ютер"), перейдіть у вкладку «Додатково» і натисніть кнопку «Змінні середовища». Задайте змінним temp і tmp значення c: \ windows \ temp.
4
Нарешті, користувачам iPod touch, що працює під управлінням прошивки версії 1.1.4, необхідно скачати програму ZiPhone. Розархівуйте скачаний файл і запустіть програму ZiPhoneGUI. На комп'ютері має бути встановлений .Net Framework. Підключіть пристрій до комп'ютера, у вікні програми ZiPhone натисніть кнопку Jailbreak. Через кілька хвилин iPod буде розблоковано.
Зверніть увагу
Увага! Розблокування за допомогою ZiPhone може нанести влаштуванню непоправної шкоди. Використовуйте цю програму на свій страх і ризик.