Як викласти зображення.

Інтернет - прекрасний засіб для публікації різних зображень. Викласти зображення в мережі можна за допомогою різних засобів, що відрізняються за вимогами до реєстрації та розміру зображення, а також багатьом іншим параметрам.
Інструкція
1
Відкрийте браузер і зайдіть на сайт одного з найпопулярніших онлайнових фото і розміщення відеофайлів imageshack.us. Для того, щоб завантажити фотографію на даний сервіс, натисніть на кнопку "Browse", що розташовується прямо на головній сторінці. У вікні файлового менеджера вкажіть шлях до необхідного зображенню, виділіть її та натисніть кнопку «Відкрити». Після цього на сторінці з'явиться інформація про відкрите файлі (його ім'я і розмір). Одночасно на imageshack.us можна викласти до 100 зображення. Після відкриття всіх необхідних файлів виберіть опції розміру із списку та натисніть кнопку «Додати зараз». Після цього відкриється сторінка з завантаженим зображенням і набором посилань для вбудовування її в різні сервіси.
2
Зайдіть на сайт російської пошукової системи Яндекс (yandex.ru), і увійдіть в поштову скриньку під власним логіном і паролем (якщо аккаунта на Яндексі немає - заведіть пошту, це займе кілька хвилин). Після цього перейдіть за посиланням «Фотки» (зображення, натисніть на кнопку «Завантажити фотки» вгорі сторінки під полем для пошуку. Потім натисніть на кнопку "Додати фото", і у вікні файлового менеджера вкажіть шлях до необхідних фотографіям. При бажанні додайте до кожного опис і тег, після чого натисніть на кнопку «Завантажити фото». Звантажену зображення потрапить в спеціальний фотоальбом. При відкритті, під кожним фото буде знаходитися посилання, при натисканні на яку відкриється спеціальне поле з кодом для вставки фотографії в блог, на сайт або форум.
3
При бажанні, викласти зображення на вищеописані сервіси можна за допомогою спеціальних додатки-завантажувачів. Для роботи з ними необхідно мати логін і пароль, які вводяться перед підключенням додатки до інтернету. Завантаження зображення проводиться також, як і з веб-сторінки.