Як побудувати заправку.

Автозаправна станція - дуже вигідний спосіб вкладення грошових коштів. З ростом числа автомобілів зростає попит на бензин і газ. Для того, щоб побудувати автозаправку, знадобиться сума з шістьма нулями, але при грамотному підході до бізнесу це буде того коштувати.
Вам знадобиться
  • - ділянка:
  • - реєстраційні та дозвільні документи;
  • - підрядники;
  • - будівельні матеріали та обладнання.
Інструкція
1
Перед початком будівництва необхідно зареєструвати юридичну особу і зібрати всі необхідні документи. Буде потрібно проектна документація, затверджена в Росспоживнагляді, а також пакет дозвільних документів санітарно-епідеміологічного, екологічного та офіційно юридичного характеру.
2
Коли ділянку для автомобільної заправки вибраний і на нього отримана вся необхідна дозвільна документація, можна піти трьома шляхами. У першому випадку ви стаєте генеральним підрядником і запрошуєте для виконання конкретної роботи організації з боку. Такий спосіб, найімовірніше, виявиться найбільш економічним. В іншому варіанті ви передаєте обов'язки генерального підрядника сторонньому підприємству, що спеціалізується на будівництві заправок. Такий підхід допоможе уникнути серйозних помилок. І в останньому випадку всі роботи розділяються на частини, одну з яких ви берете на себе, а іншу доручаєте сторонній фірмі. Як правило, цей варіант і вибирають при будівництві автозаправок.
3
На початку будівництва встановлюється підземне обладнання для АЗС. Це паливні резервуари, трубопроводи тощо.
4
Потім монтують наземне технологічне обладнання. До нього відносяться електронна система управління роздачею палива, роздавальні колонки.
5
В самому кінці будівництва на території розміщуються зовнішні конструкції, такі як острівці безпеки, навіс, приміщення операторської, інші службові приміщення, острівці безпеки, огорожі і т.п.
6
Вся територія асфальтується, на неї наноситься розмітка, встановлюються знаки і покажчики.
Корисна порада
Так як автозаправна станція належить до об'єктів підвищеної небезпеки, необхідно чітко дотримуватися встановлених законодавством правил і норма будівництва АЗС. Тому отримання та оформлення необхідної документації, будівництво та монтаж, а також організацію роботи заправки краще довірити профессіоналам.Еслі ви хочете, щоб ваша автозаправка вже мала ім'я на ринку, то скористайтеся франшизою. Франчайзі вам не тільки надасть назву і рекламу, але і допоможе в організації будівництва і роботи заправки.