Як обрізати титри.

Фільми бувають хорошими і поганими. Якщо погані фільми видаляються відразу ж після перегляду, то хороші хочеться залишити, що б потім, можливо, переглянути їх ще разок. Як правило, для цього їх записують на диски. Але що робити, якщо фільм довгий, і на диск не поміщається буквально кілька мегабайт? Наприклад, можна обрізати у нього титри.
Вам знадобиться
  • VirtualDub
Інструкція
1
Для того, що ви вирізати титри у відеоролика, буде потрібно будь-який редактор відео, наприклад невеликий і безкоштовний VirtualDub. Завантажити його можна з офіційного сайту розробника http://virtualdub.sourceforge.net/. Збережіть архів на диск і розпакуйте в зручний для вас місце. Інсталювати редактор не потрібно, він готовий до використання.
2
Запустіть файл VirtualDub.exe. Вам буде представлена ліцензія GNU GENERAL PUBLIC LICENSE, натисніть ОК, а потім на кнопку Start VirtualDub. Відкрийте ваш відеофайл через верхнє меню File - Open video file або натисніть Ctrl + O і дочекайтеся поки VirtualDub завантажить і обробить файл.
3
Інтерфейс редактора простий і інтуїтивно зрозумілий. У лівому вікні показано вихідне якості ролика, в правому - отримане після обробки. Внизу є смуга перемотування і стандартні кнопки плеєра. Крім цього є кнопки переходу по ключовим кадрам, сканування до наступної сцени і кнопки установки початку і кінця вибраного епізоду.
4
На смузі перемотування, встановіть движок там, де буде початок вирізуваного ролика. Після цього у верхньому меню виберіть Edit - Set selection start або натисніть клавішу Home. Тепер відведіть движок туди, де ролик буде закінчуватися і виберіть Edit - Set selection end або натисніть клавішу End. Виділена область забарвилася в блакитний колір.
5
Зараз залишилося вибрати компресію вибраної ділянки. Якщо ви хочете залишити відео і звук в тому ж стані, в якому вони і були, то в верхньому меню Video і Audio виберіть рядок Direct stream copy.
6
Залишилося тільки зберегти новий файл. Для цього у верхньому меню натисніть File - Save as AVI. Введіть нове ім'я файлу і натисніть кнопку «Зберегти». Дочекайтеся поки редактор скопіює вирізаний ділянку на диск. Для перевірки запустите вийшов файл. Якщо ви все зробили по інструкції, то рассинхронизации відео і звуку бути не повинно.