Як видалити фотографії з iPod. Як видалити фотки з айпода скачані з комп'ютера.

Плеєр iPod компанії Apple ось вже декілька років вважається кращим вибором для меломана, який хоче, щоб вся його музична колекція завжди була з собою. Звичайно, прослуховуванням музики його функціонал не вичерпується. Навіть на канонічному iPod Classic і мініатюрному iPod Nano можна зберігати колекцію фотографій. Але що ж робити, якщо хочеться звільнити частину займаного фотографіями простору для інших потреб?
Вам знадобиться
  • • Ваш iPod
  • • Комп'ютер з встановленим iTunes
  • • Стандартний USB-провід для портативної техніки Apple
Інструкція
1
Описані способи підходять для всіх типів iPod. Так як програмне забезпечення в різних версіях плеєра відрізняється (особливо актуально для iPod Classic), то найпростіше скористатися саме рекомендованої виробником програмою iTunes.
2
Підключіть ваш iPod до комп'ютера і відкрийте iTunes, якщо це не відбудеться автоматично. Виберіть ваш iPod в навігаційної панелі зліва в розділі «Пристрої» (Devices) і увійдіть у вкладку «Фото» (Photo) в основному вікні програми.
3
Перший пункт опцій у вікні «Фото» це «Синхронізувати фотографії» (Sync photos from). Приберіть галочку, яка повинна знаходитися поряд з цим пунктом (саме так ваші фотографії і мали потрапити на iPod). Якщо даної галочки немає, то переходите відразу до кроку 5. Після зняття галочки має з'явитися спливаюче вікно, в якому вам буде запропоновано видалити всі знаходяться на плеєрі фотографії. Підтвердіть видалення.
4
На всякий випадок клікніть по знаходиться в правому нижньому куті програми кнопці «Застосувати» (Apply). Це ще раз Сінхронізуется зміна налаштувань. Вимкніть iPod від комп'ютера і перевірте наявність на ньому фотографій, зайшовши у відповідний розділ в меню плеєра. Якщо фотографії не були видалені, спробуйте скористатися способом, описаним в наступних кроках.
5
Знову підключіть iPod до комп'ютера, зайдіть в iTunes і виберіть ваш плеєр в списку пристроїв зліва. Увійдіть у вкладку «Огляд» (Summary), в ній ви побачите пункт «Дозволити використання в якості жорсткого диска» (Enable disk use). Виберіть цей пункт, натисніть «Застосувати» і закрийте iTunes.
6
Увійдіть у використовуваний у вашій системі провідник файлів («Мій комп'ютер» в Windows або Finder в Mac OS). Для надійності відключіть ваш iPod від комп'ютера, почекайте якийсь час і підключіть знову. Тепер iPod повинен відобразитися як зовнішній диск, яким можна користуватися для транспортування будь-яких файлів (у тому числі і фотографій), як флешкою.
7
Увійдіть на ваш iPod через провідник, і ви побачите список папок і файлів, що знаходяться на ньому. Фотографії знаходяться в папці DCIM. Видаліть цю папку. Вимкніть iPod від комп'ютера.