Як звільнити місце на диску.

Незважаючи на те, що жорсткі диски сучасних комп'ютерів стають все більше, все одно користувачі так чи інакше стикаються з проблемою браку вільного місця на дисках. Допомогти впоратися з цією проблемою можуть спеціалізовані програми.
Вам знадобиться
  • Для очищення сміття, тимчасових файлів, непотрібних «хвостів» програм можна використовувати безкоштовну програму "Ccleaner".
Інструкція
1
Скачайте програму "Ccleaner" з сайту виробника. http://www.filehippo.com/download_ccleaner/Запустите виконуваний файл установки. Під час установки програми майстер задаватиме деякі питання: про шлях установки, про створення ярликів. Якщо ви не впевнені в правильному виборі, можна залишити настройки, які програма має за замовчуванням.
2
Після установки програма запуститься автоматично. При першому запуску Ccleaner запропонує виконати оптимальний аналіз cookie. Погодьтеся. Це дозволить зберегти ваші авторизовані дані різних сайтів при проведенні чистки.
3
В основному меню програми відкрийте вкладку «очистка». На цій вкладці можна вибрати, які саме файли необхідно вичистити з вашого комп'ютера для збільшення розмірів вільного місця. Можна залишити параметри, запропоновані програмою. Закрийте вікна браузерів і натисніть кнопку «аналіз». Після обробки даних програма покаже, яка саме кількість місця на диску займають непотрібні файли.
4
Перегляньте файли, які запропонувала до видалення програма. Якщо ви вважаєте, що якісь з цих файлів вам все ж необхідні, зніміть галочку з даного типу файлів на вкладці «windows» або «додатки».
5
Натисніть кнопку «очистка». При великій кількості файлів очистка може зайняти тривалий час. Після її завершення програма видасть звіт про те, які файли видалені і скільки місця очищено.
6
На вкладці «сервіс» можна ознайомитися зі списком встановлених програм. Якщо який-небудь програмою ви більше не користуєтеся і не бажаєте, щоб вона займала місце на комп'ютері, виділіть її у списку і натисніть кнопку «видалити».
Корисна порада
Завжди тримайте вільним як мінімум 1 гігабайт місця на жорсткому диску. Цей обсяг пам'яті необхідний системі для нормального функціонування файлу підкачки.