Як оформити MasterCard.

MasterCard це міжнародна платіжна система, яка за допомогою спеціальної карти дозволяє фізичним особам здійснювати транзакції, оформляти покупки й оплачувати послуги практично у всіх країнах світу.
Інструкція
1
Для того щоб оформити MasterCard виберіть тип карти, який найбільш підходить вам виходячи з ваших потреб і стилю життя. Будь-яка з обраних карт безпечна для розрахунків та приймається до оплати в усьому світі, але обслуговування по ним і надані послуги різні. На дебетової картки знаходитимуться тільки ваші особисті гроші, вони використовуються для нарахування зарплат, а використовуються для оплати товарів і послуг. Кредитні карти дозволяють її власникові взяти певну суму коштів у банку в борг з обов'язковою умовою погашення в строго обумовлені терміни. Також ви можете замовити Ко-брендову карту MasterCard - ці карти надають їх держателю додаткові знижки і бонуси в компаніях-партнерах. Вони також можуть бути кредитними і дебетовими.
2
Після того, як ви визначилися з типом карти, який відповідає вашим побажанням, виберіть банк-партнер MasterCard, оскільки сама платіжна система не займається випуском пластикових карт. Повний список банків-партнерів ви можете знайти на офіційному сайті MasterCard. Поставтеся до вибору банку серйозно, дізнайтеся про наявність банкоматів в тих місцях, де ви найчастіше проводите час. Пам'ятайте, що претензії з обслуговування або неправомірному списанню коштів з картки ви будете пред'являти безпосередньо до банку, який оформив карту.
3
Зверніться в обраний банк з проханням оформити на ваше ім'я карту MasterCard. Заповніть заяву встановленої форми, надайте службовцю банку ваш паспорт. Після заповнення заяви банк виготовить карту і надасть її у ваше користування. Також багато банків надають послугу щодо заповнення заяви в режимі он-лайн. В цьому випадку необхідно надати копію паспорта в електронному вигляді. При отриманні картки запам'ятайте секретний пін-код, знищіть листок з ним, і ніколи не повідомляйте його навіть співробітникам банку.