Як записати на ipod пісні.

На відміну від більшості mp3-плеєрів, запис музики, на які проводиться як на звичайні flash карти, завантаження файлів на iPod не така проста задача. Для поповнення аудіотеки цього пристрою необхідно використовувати спеціальне програмне забезпечення.
Інструкція
1
Перш ніж підключити iPod до комп'ютера і записати на нього якусь інформацію, скачайте та встановіть програму iTunes. Всі операції по додаванню, зміні і видаленню даних з пристрою проводяться тільки за допомогою цієї програми.
2
Запустіть iTunes, у пункті меню «Файл» виберіть «Додати файл у медіатеку» або «Додати папку в медіатеку». У вікні, виберіть файли чи папки, які необхідно додати. У програму можуть бути додані аудіофайли наступних форматів: MP3, AAC, AIFF, WAV, Audible.com і Apple Lossless, також можна додавати файли формату wma, в цьому випадку iTunes конвертує їх в один з підтримуваних форматів. Якщо в налаштуваннях програми встановлений прапорець «Копіювати в папку iTunes Media при додаванні в медіатеку», то файли будуть скопійовані в спеціальну папку програми.
3
Підключіть iPod до комп'ютера. Безпосередній запис на iPod може бути проведена двома способамі.Для автоматичного запису медіатеки виділіть iPod в списку «Пристрої» в лівій частині вікна програми. Перейдіть у вкладку «Музика» у правій частині вікна програми. Встановіть галочку «Синхронізувати музику». За допомогою перемикача виберіть, що записувати на iPod, «Всі пісні і плейлисти» або «Вибрані плейлисти». Натисніть кнопку «Синхронізувати».
4
Додати музику на iPod можна і в ручному режимі. Виділіть пристрій у списку пристроїв, перейдіть у вкладку «Огляд» і встановіть галочку «Обробляти музику і відео вручну».
5
У розділі «Медіатека» виділіть пункт «Музика». У правій частині вікна виділіть необхідні елементи і перетягніть їх на значок iPod, після чого почнеться запис, аналогічним чином можуть бути записані створені в iTunes плейлисти.
6
Після закінчення запису виділіть iPod у списку пристроїв, в контекстному меню виберіть пункт «Витягнути» або натисніть кнопку поруч із назву пристрою.