Як робити відновлення системи.

Якщо операційна система почала працювати нестабільно, це ще не привід відразу ж встановлювати заново її. Є спосіб, за допомогою якого можна набагато простіше і швидше відновити нормальну роботу операційної системи. Плюс до всього вам не доведеться заново встановлювати всі драйвера і необхідні програми, оскільки повністю вся інформація, яка є на системному диску, зберігається. Цей спосіб називається «відновлення системи».
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер з ОС Windows.
Інструкція
1
Спосіб, звичайно, не універсальний, але може допомогти у багатьох випадках. Всі операційні системи, починаючи з Windows ХР і закінчуючи Windows 7, мають функцію відкату операційної системи до більш раннього стану. Тобто до того стану, при якому операційна система працювала стабільно і без збоїв. Час від часу операційною системою автоматично створюються спеціальні точки відновлення. Також точки відновлення створюються при установці або при видаленні програм.
2
Натисніть «Пуск». Потім виберіть «Усі програми» і «Стандартні». Далі пройдіть на вкладку «Службові». У службових програмах виберіть «Відновлення системи». З'явиться вікно, в якому можна вибрати точку відновлення. Кожна точка відновлення прив'язана до певної дати. Вам потрібно вибрати ту точку відновлення, яка приблизно відповідає даті, коли комп'ютер перестав працювати стабільно.
3
Якщо в якості операційної системи використовується Windows ХР, то після вибору точки відновлення натисніть «Відновити». У разі якщо у вас встановлена Windows 7 або Vista, то після вибору точки відновлення натисніть «Далі», а потім «Готово».
4
Після цього почнеться процес відновлення системи. На екрані буде смуга, яка буде показувати виконання цього процесу. Під час процесу відновлення користуватися комп'ютером ви не зможете. Чи не перезавантажуйте і не вимикайте ПК до його завершення. Після завершення цього процесу комп'ютер перезавантажиться і запуститься у нормальному режимі.
5
Після запуску комп'ютера з'явиться вікно, в якому буде повідомлення про те, що система вдало відновлена. Може виникнути ситуація, коли в цьому вікні буде повідомлення, що відновити систему не вдалося. У такому випадку повторіть цю процедуру заново. Якщо друга спроба також буде невдала, значить потрібно вибрати іншу точку відновлення системи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=x3aFl82VOz4