Як замінити галогенові лампи. замінити галогенновую лампочку.

Галогенні лампи на сьогодні є новим варіантом звичайних ламп розжарювання. Їх перевагою є яскраве світло, можливість створення світлових ефектів і відмінна передача кольору. Таке освітлення займає гідне місце в сучасних оселях. Але як же замінити перегорілі галогенні лампи?
Інструкція
1
Ніколи не чіпайте галогенні лампи голими руками, бо на руках завжди є жировий шар. А будь-які, навіть незначні жирні плями, скорочують термін служби галогенною лампи в десятки разів.
2
Замінюйте галогенні лампи тільки в чистих бавовняних рукавичках. Іноді такі рукавички входять в набір до світильників. Якщо рукавичок немає, використовуйте суху серветку.
3
Купуйте трансформатор для таких ламп з можливістю підключення до нього димера і наявністю спеціального захисту від перевантажень і короткого замикання. Це необхідно, оскільки галогенні лампи дуже примхливі до поганого напрузі.
4
Розташовуйте трансформатор на відстань від 30 см від лампочок, щоб уникнути перегріву.
5
Встановіть пристрій плавного спуску - це збільшить термін служби ламп. І крім того, ви отримаєте гарний і комфортний ефект поступового наростання світла.
6
Врахуйте, що при збільшенні напруги всього лише на 20В яскравість галогенною лампи зростає вдвічі, але значно скорочується термін служби. Але при послідовному включенні, коли напруга зменшиться у два рази, кількість світла теж зменшиться, але зате в тисячі разів збільшується термін дії лампи. Тому для чергового освітлення використовуйте послідовне підключення або підключайте її послідовно з діодом.
7
Ніколи не доторкайтеся до галогенці відразу після її перегорання. Така лампа ще дуже гаряча і можна отримати опік.
8
Перш ніж чіпляти галогенні лампочки в підвісні стелі, зробіть хорошу вентиляцію. Тому що при роботі ці лампи виділяють велику кількість тепла. І якщо його не відводити, то лампочки будуть виходити з ладу значно частіше.