Як встановлювати програми на комп'ютері.

На даний момент існує величезна кількість різноманітних комп'ютерних програм. З їх допомогою можна редагувати текст, музику, відеофайли, обмінюватися повідомленнями в мережі і навіть дзвонити на інший кінець світу.
Інструкція
1
Придбайте або скачайте з всесвітньої павутини інсталяційний файл програми (дистрибутив). Він завжди має розширення «.exe». Називатися дистрибутив може по імені самої програми або ж (що більш поширено) «Setup.exe», «Install.exe».
2
В обов'язковому порядку перевірте інсталяційний файл на віруси. Використовуйте для цього наявний на вашому комп'ютері антивірус.
3
Запустіть інсталяційний файл (подвійний клік лівою кнопкою миші). Відкриється майстер установки програми. Перший етап - розпакування і копіювання файлів. Тут вашої участі не потрібно.
4
На сторінці «Ліцензійна угода» - натисніть кнопку «Прийняти» або «Згоден».
5
Заповніть форму, якщо майстер установки запропонує вам її. Найчастіше це ПІБ, e-mail, країна проживання.
6
Далі, майстер попросить вказати місце для установки програми. За замовчуванням програми ставляться в папку «C: \ Program Files». Без особливих причин міняти її не рекомендується. Тисніть "Далі".
7
З'явиться вікно вибору - створювати/не створювати ярлики швидкого запуску, поміщати чи ярлик програми на «Робочий стіл». Робіть свій вибір і натискайте «Далі».
8
На екрані з'явиться індикатор установки програми. Якщо виникнуть ще які-небудь вікна, що вимагають вибору - залишайте все як є (за замовчуванням). По завершенню установки натисніть кнопку «Готово». Програма встановлена. Шукайте ярлик на «Робочому столі» або в меню кнопки «Пуск».
9
Платні програми вимагають реєстрації або активації. Необхідні коди для цього надає розробник на платній основі.
Навчившись самостійно встановлювати з диска програми на комп'ютер, ви перестанете витрачати гроші на виклик системного адміністратора і зможете самі справлятися з будь-якою програмою. До того ж розробники програм роблять свої продукти так, щоб їх зміг встановити навіть новачок.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - програма, записана на диск.
Інструкція
1
Першим ділом вставте диск з програмою в дисковод комп'ютер а дзеркальної стороною вниз, а матовою вгору. Можливо, у вікні, відобразиться запит на введення пароля адміністратора або підтвердження цього пароля. Якщо ви знаєте пароль, то вкажіть його і підтвердіть.
2
Якщо ви хочете встановити програму на комп'ютер вручну, то відкрийте і запустіть файл майстра установки Install.exe або Setup.exe. У двох перших вікнах ви побачите інформацію про саму програму і про ліцензію. Прочитавши матеріал, натисніть на кнопку «Далі». Часто, щоб продовжити установку, вам необхідно буде поставити прапорець у віконечку «згоден з умовами угоди». Залежно від виду програми, перед вами з'явиться спеціальна форма, в якій заповніть необхідні поля.
3
Далі, знайдіть диск С і впевніться у наявності вільного місця для завантажується програми. Встановлюйте програму за замовчуванням C: Program Files. Якщо диск С зайнятий, то натисніть на кнопку «Огляд» і виберіть інший диск.
4
Якщо ви хочете створити ярлик швидкого запуску або ярлик на робочий стіл, то виберіть цей рядок у новому вікні, і натисніть на кнопку «Далі». Перед вами відкриється вікно, де буде видна установка програми, зі шкалою виконання в процентах. Як тільки вона встановиться, натисніть на кнопку «Готово». Після цього ваша програма буде повністю встановлена.
5
Перевірте на робочому столі наявність ярлика щойно встановленої вами програми. Якщо ви його там не знайдете, то зайдіть в меню «Пуск». В цьому меню встановлена програма обов'язково відобразиться.
Зверніть увагу
Будьте обережні, купуючи диски з програмами з неперевірених ресурсів, так як з їх допомогою можна занести в систему вірус.
Корисна порада
Якщо ви не хочете вручну встановлювати програму, то скористайтеся інсталяційних пакетом Майстри установки, який дозволяє встановлювати програми додаткової складності.