Як приймати вітаміни.

Часто приймаючи будь-які вітаміни, люди не знають про існування певних правил і застережень, яких необхідно дотримуватися. Застосування вітамінів неналежним чином може призвести до неправильного їх засвоєнню, передозуванні і багатьом іншим ускладненням. Для ефективної роботи вітамінів дотримуйтеся наступних рекомендацій.
Інструкція
1
МультівітаміниМультівітаміни використовуються для підтримки здоров'я всього організму. Їх необхідно приймати щодня, для більшої ефективності - в один і той же час.
2
Вітамін АВітамін А необхідний для забезпечення повноцінного зору і здорової шкіри. Для більшої ефективності його необхідно приймати щодня, в один і той же час. Слід вживати належну дозу, оскільки передозування вітаміну А може спричинити за собою пошкодження печінки.
3
Вітамін BВітаміни групи B часто представлені у вигляді мультивітамінів. Вітамін B необхідно приймати щодня в один і той же час. Прийняття цього вітаміну іноді може викликати нудоту; тому краще приймати їх вдень і виключити зі свого раціону жирну їжу. Однак вітаміни B12 і B6 і зовсім повинні прийматися на порожній шлунок, а також окремо від добавок заліза.
4
Вітамін CВітамін C необхідний організму для підтримки в здоровому стані хрящів, шкіри, зубів, кровоносних судин і кісток. Вітамін C можна приймати окремо від їжі або під час неї, 1-2 рази на день і запивати одним склянкою води. Вітамін C слід приймати щодня в один і той же час.
5
Вітамін DВітамін D забезпечує належне здоров'я кісткової системи. Його можна приймати окремо від їжі або під час. Вітамін D рекомендується вживати щодня в один і той же час, краще перед сном, так він не буде взаємодіяти з іншими препаратами.
6
Вітамін EВітамін E необхідний для захисту клітин від пошкоджень. Цей вітамін необхідно приймати регулярно і краще всього за 2 години до або після прийому будь-яких інших ліків і добавок.
7
Вітамін KВітамін K покращує згортання крові. Його не можна приймати разом з препаратами для розрідження крові. Вітамін K слід приймати принаймні за 2 години до або після прийому будь-яких інших ліків або добавок.
8
КальційКальцій забезпечує правильне функціонування мускулатури, кісток, нервів і клітин. Денну дозу кальцію слід розбивати на 2 прийоми. При прийомі кальцію його необхідно запивати одним склянкою води.
9
ЖелезоЖелезо необхідно організму для підтримки рівня гемоглобіну в крові. Добавки заліза найкраще приймати на порожній шлунок, принаймні за 1 годину до або 2 години після їжі. При прийомі добавки заліза необхідно запивати одним склянкою води. Їх не можна приймати разом з вітамінами B12 і B6.