Як займатися на вібромасажер.

Лень править світом. Струнка фігура, підтягнута пружна шкіра без додаткових зусиль і витрат енергії - мрія багатьох. І виробники різних препаратів і пристосувань намагаються допомогти споживачам здійснити цю мрію. Вібромасажер - апарат, покликаний зробити фігуру ідеальною, прибрати зайві сантиметри, підвищити тонус шкіри. Хоча принцип його використання простий, займатися на вібромасажер теж потрібно вміти.
Інструкція
1
Перш ніж почати заняття на вібромасажерів, ознайомтеся з переліком протипоказань. Якщо ви знайшли в списку наявне у вас захворювання, виберіть інший метод корекція фігури, інакше ви ризикуєте погіршити стан здоров'я. Масаж хворих органів (а іноді й цілком здорових) за допомогою механічних пристроїв може призвести до сумних наслідків.
2
Якщо протипоказань немає, займайтеся щодня, але не захоплюйтеся. Програма занять практично будь-якого вібромассажара розрахована максимум на 30 хвилин за один сеанс. Зазвичай кожної частини тіла приділяється не більше 3 хвилин. Для отримання більш детальної інформації про заняття вашої моделі вібромасажера зверніться до інструкції.
3
Дотримуйтесь техніку безпеки. Не блокуйте вентиляційний отвір на вібромасажерів. Слідкуйте за тим, щоб під час занять на нього не потрапляла рідина. Підключайте його до мережі з допустимою напругою, відключайте після використання. Не користуйтеся вібромасажну стрічкою на тих частинах тіла, які не передбачені інструкцією.
4
Міняйте стрічки на масажері (масажну, антицелюлітну, лімфодренажний) відповідно з поставленим завданням. Для прискореного отримання видимого результату використовуйте антицелюлітний крем - вібраційний масаж допоможе йому проникнути в більш глибокі шари шкіри, отже, ефект від його дії буде сильніше.
5
Під час вправи міняйте положення масажною стрічки - опускайте або трохи піднімайте її. Це дозволить оптимальним чином впливати на масажованих частина тіла, допоможе краще «опрацювати» обрана ділянка.
6
Підберіть для вправ на вібромасажерів зручну легкий одяг з натуральної тканини, яка не буде підніматися або скочуватися і зводити нанівець ефект від роботи масажної стрічки. Одяг не повинна бути занадто вільною, але також - і занадто обтягує.
7
Поєднуйте заняття на вібромасажерів зі звичайними фізичними вправами, збалансуйте харчування. Будь-яка система, спрямована на корекцію ваги і поліпшення силуету, буває найбільш ефективна тільки при комплексному підході.