Як зробити оперу браузером за умовчанням. Як зробити настройки опери за замовчуванням.

Кожен вибирає зручний браузер під себе. І цілком можливо, що це буде не найпоширеніший Internet Explorer, а елегантний Opera, який можна зробити браузером за умовчанням.
Інструкція
1
Запустіть браузер. Відкрийте меню "Налаштування" (поєднання клавіш «Ctrl» і «F12»).
2
Перейдіть на вкладку «Розширені». В цьому вікні, ліворуч, нам потрібна вкладка «Програми». Відкрийте її.
3
Поставте галочку біля пункту «Перевіряти, що Opera - браузер за умовчанням».
4
Натисніть «ОК», тим самим зберігши зміни. Тепер сторінки інтернету будуть відкриватися браузером Opera.
5
Або відкрийте меню «Пуск», потім «Панель управління», посилання «Мережа та інтернет». Далі «Властивості оглядача». Переключіться на вкладку «Програми» і натисніть на кнопку «Поставити програми». Клікніть на посилання «Завдання використовуваних за замовчуванням програм». Виберіть «Opera Web brouser» і натисніть «Використовувати цю програму за замовчуванням». Натисніть «OK».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_rRRN9Yrnlk
Зверніть увагу
Нічого складного в цьому немає - для цього треба просто зробити наш оглядач браузером за умовчанням. Давайте далі розглянемо, як це зробити для кожного з чотирьох браузерів. - Отже, якщо наш улюблений браузер Google Chrome, то запускаємо його. Якщо ми запускаємо його вперше, то відразу ж побачимо всередині вікна потрібне нам пропозицію: Натиснувши кнопку Установити за умовчанням ми відразу ж досягнемо поставленої мети.
Корисна порада
Установка браузера за замовчуванням засобами Windows. В операційній системі Windows існує своєрідний редактор, що дозволяє міняти програми за замовчуванням для відкриття певних файлів або виконання тих чи інших завдань. У разі якщо нічого не станеться, виконайте операцію заново, але тільки виберіть будь-який інший оглядач зі списку і закрийте вікно. Далі повторіть перший крок (іноді буває, що Safari з першого разу не змінює настройки).