Як на кпк можна налаштувати wi-fi.

Сучасні комп'ютерні технології дозволяють з легкістю створювати і настроювати власні бездротові мережі. Це дуже зручно в тому випадку, якщо ви постійно використовуєте ноутбуки, комунікатори або КПК.
Вам знадобиться
  • - Wi-Fi маршрутизатор.
Інструкція
1
Підберіть Wi-Fi маршрутизатор. Це обладнання повинно відповідати параметрам роботи бездротових адаптерів тих пристроїв, які ви плануєте включити до складу домашньої бездротової мережі. Прочитайте інструкції до ноутбуків і КПК. З'ясуйте, з якими типами безпеки вони можуть працювати.
2
Підключіть вибраний Wi-Fi маршрутизатор до мережі змінного струму. Підключіть до пристрою кабель з'єднання з інтернетом. Для цієї мети необхідно використовувати роз'єм WAN, Internet або DSL.
3
В тому випадку, якщо Wi-Fi маршрутизатор підтримує доступ до його настройок по бездротовому каналу, включите ноутбук і підключіться до точки доступу, створеної бездротовим обладнанням.
4
Введіть в адресний рядок web-браузера IP Wi-Fi маршрутизатора. Заповніть поля Login і Password необхідними значеннями. Натисніть кнопку Log In для входу в меню налаштувань обладнання. Відкрийте меню Internet (WAN) і налаштуйте підключення до інтернету. Обов'язково зробіть активними наступні функції: NAT, Firewall і DHCP. Збережіть параметри підключення до інтернету.
5
Тепер відкрийте меню Wi-Fi (Wireless Config). Змініть параметри бездротової точки доступу таким чином, щоб до неї могли підключитися інші пристрої. У тому випадку, якщо ви плануєте використовувати КПК, рекомендують вибирати тип безпеки WEP або WPA-Personal. Тому що з більш новими і надійними типами шифрування «надолонником» можуть не працювати.
6
Увімкніть ваш КПК. Відкрийте меню налаштувань бездротового адаптера. Натисніть кнопку «Додати». Введіть характеристики бездротової точки доступу, створеної Wi-Fi маршрутизатором. Обов'язково вкажіть правильний пароль доступу до мережі і виберіть використовуваний тип безпеки. Підключіться до точки доступу Wi-Fi. Перевірте наявність підключення до інтернету у вашого КПК.