Як правильно тримати палички.

Японські і китайські страви повсюдно увійшли в ужиток. Тепер суші і китайська локшина вже не екзотика, а добре знайома їжа. Але і їсти таку їжу треба правильно - використовуючи палички. Адже східна їжа - це ціла філософія, а значить, не варто нехтувати і правильним способом її вживання.
Вам знадобиться
  • - китайські палички
  • - трохи терпіння
Інструкція
1
Палички можуть виглядати дещо по-різному. Наприклад, вони можуть бути виготовлені з пластмаси або дерева. Дерев'яні палички тримати зручніше, по них менше ковзають пальці. За формою палички можуть бути округлими або квадратними в перерізі. Звичайно, останні так само переважніше для новачка. Однак повірте, досить швидко ви зможете вправно є ними не тільки відносно великі суші і роли, а й невеликий рис і тонку локшину.
2
Існує кілька способів, як правильно тримати палички під час їжі. Спробуйте, один з них обов'язково здасться вам удобним.Одну з паличок затисніть між безіменним пальцем і мізинцем, більш товстий її кінець зручно укладіть на підставу великого пальця. Таким чином ви зможете утримувати паличку. Другу ж покладіть на передні фаланги вказівного і середнього пальців. Подушечкою великого пальця притискайте паличку до верхньої частини указательного.Ніжняя паличка в будь-якому випадку буде залишатися нерухомою, верхня ж - рухатися і захоплювати еду.Можете спробувати тримати палички по-іншому.
3
Правильно тримати палички з першого разу досить важко, хоча, швидше за все, справа в тому, що ви не підібрали більш зручний для себе способ.Попробуйте взяти палички іначе.Первую покладіть на безіменний палець, товстий кінець палички же повинен бути покладений на підставу великого пальця і фіксуватися ім. Другу ж паличку покладіть на подушечки середнього і вказівного пальців і подушечкою великого пальця притисніть її з вказівного. Зводити і розводити палички ви зможете, згинаючи і розгинаючи вказівний палець.
4
Взявши палички постарайтеся поклацати ними, поступово знаходячи для себе більш зручне положення пальцев.Прежде ніж іти в японський або китайський ресторан, щоб продемонструвати свої вміння правильно їсти паличками, потренуйтеся будинку.