Як поставити пароль на документ.

Як поставити пароль на документ, щоб присікти, таким чином, доступ до нього сторонніх осіб? Ми розглянемо це питання і постараємося дати читачеві найбільш точну відповідь, завдяки якому ви зможете захистити конфіденційну інформацію від третіх осіб.
Вам знадобиться
  • Архиватор WinRAR
Інструкція
1
На сьогоднішній день існує безліч різних форматів файлів. Також сьогодні розроблено досить багато програм, які дозволяють працювати з певними форматами. Основна частина таких програм передбачає для користувача можливість захисту документа паролем. Зрозуміло, окремо описати технологію захисту кожної з програм практично нереально, тому, ми пропонуємо вам найбільш оптимальний спосіб, скориставшись яким, ви убезпечите свої документи. Розглянемо техніку установки пароля на документ за допомогою програми-архіватора WinRAR.
2
В дану програму ви можете заархівувати абсолютно будь-який тип файлу. Починаючи від текстових документів і закінчуючи відео файлами, цей пакувальник файлів дозволяє користувачеві зберігати будь-яку інформацію, будь-яких розмірів. Щоб поставити пароль на документ за допомогою даної програми, вам необхідно спочатку заархівувати цей документ. Для цього вам потрібно встановити саму програму WinRAR. Після того, як програма була встановлена, клікніть по файлу, який ви плануєте захистити паролем, правою кнопкою мишки і виберіть пункт "Додати до архіву» (Add to WinRar). Після цього задайте архіву ім'я та виберіть другу вкладку (не натискаючи на ОК). Праворуч ви побачите меню «Set Password» або «Захистити паролем», натисніть на кнопку і задайте для файлу пароль. Після цього ви можете натиснути на ОК. При спробі відкриття документа, архів зажадає від вас пароль.
3
Також ви можете убезпечити документ подвійно, поставивши пароль на нього за допомогою програми, на якій даний документ був створений, а після того, заархівувати файл під другим паролем за допомогою архіватора WinRAR.