Монітор до телевізора: Як підключити правильно.

Бувають такі ситуації, коли звичайні речі використовуються не за прямим призначенням. Приміром, у вас зіпсувався телевізор (проблеми зі звуком або зображенням), а подивитися улюблені телепередачі хочеться. В такому випадку на допомогу до вас приходить споконвічно російська винахідливість: використовувати монітор комп'ютера як транслятора телеканалів.
Вам знадобиться
  • Набір проводів (залежно від можливостей телевізора і монітора).
Інструкція
1
Інструкція по підключенню монітора до телевізора вимагає особливої уважності - потрібно як слід розібратися і проаналізувати, які дроти будуть потрібні для даної операції. Найбільша трудність у тому, що модель вашого телевізора може відмовитися приймати монітор комп'ютера для потрібного з'єднання.
2
Спочатку треба виявити, які дроти підключення у нас вже есть.Следует назвати основні системи підключення: - VGA (найчастіше це кабель синього кольору), - DVI (білий кабель), - звичайне з'єднання (жовтий колір кабелю), - SCART.
3
Тепер розгляньте, які входи має ваш телевізор. Доступних входів може бути три варіанти: вільний HDMI, VGA - компонент або складний порт. В кожному окремому випадку ваша подальша робота буде різною. Якщо на телевізорі є вхід HDMI, а на комп'ютері - вхід DVI, то можна їх систематизувати і використовувати DVI для кабелю HDMI.
4
Якщо у обох апаратів є VGA - з'єднання, то питань зайвих взагалі не виникає, так як це варіант ідеальний. Якщо у комп'ютера в наявності VGA - з'єднання, а біля телевізора є тільки HDMI - з'єднання, то можливо підключити VGA - кабель до конвертера DVI, а після приєднати DVI до кабелю HDMI - з'єднання. Цей спосіб може підтримати сигнал HD.
5
Також слід врахувати, що кабелі для VGA, компонентного відео і DVI не можуть підтримувати аудіо сигнали телевізора. Окремий аудіо кабель може з'єднати звукову плату з телевізором, якщо у HDTV присутній звуковий вхід.
6
Звучання телеканалів можна вивести на комп'ютерні колонки або домашню стерео систему. Якщо ваш комп'ютер не може підтримати відеозв'язок, то потрібно встановити нову відеокарту, яка працюватиме в потрібному режимі.