Як витягнути картридж.

Сьогодні жоден офіс у світі не обходиться без принтера. Дійсно, можливості цього апарату не просто полегшують життя працівникам, але і роблять процес виведення і передачі даних зручним і швидким. На жаль, бувають моменти, коли доводиться втручатися в роботу принтера, наприклад, витягнути картридж при яких або неполадки або для заправки.
Інструкція
1
При складних неполадках це повинен робити фахівець, а при невеликих проблемах це зможе кожен. Картридж необхідно витягти, якщо він зажував папір, не надрукований текст на папір або почав її бруднити. Видалення картриджа може усунути названі проблеми.
2
Знайдіть на принтері спеціальний язичок або виїмку, за який відкривається його кришка. Відкрийте її та натисніть на важіль фіксатора (якщо він є у вашій моделі принтера). Увага: у лазерних принтерів сильно нагрівається термофіксації - не торкайтеся до нього, щоб не обпекти шкіру на руках.
3
Картридж потрібно взяти за рукоятку і потягнути з гнізда на себе, прикладаючи невелике зусилля. Якщо ваш картридж не виймається, не поспішайте видаляти його силою, що може серйозно його зламати. Краще викликати майстра по обслуговуванню з сервісного центру. Щоб не пошкодити картридж, звертайтеся з ним акуратно. Ваше дбайливе ставлення до картриджа буде запорукою високої якості друку в принтері.
4
Також запам'ятайте, що витягати картридж з принтера струминного типу потрібно тільки на 2-3 хвилини, так як у картриджі можуть засохнути чорнило. У цьому випадку доведеться заправляти картридж новими чорнилом, бо старі вже стануть непридатними для подальшого використання. Коли будете приводити в порядок захищає барабан картриджа шторку, не піднімайте її. Шторка закриває барвник у картриджі від засихання і впливу сонячного світла.
5
Виключайте механічний вплив на картридж і не залишайте його під сонячним світлом, який псує якість друку принтера. Постарайтеся проводити всі операції з картриджем дбайливо і швидко: як тільки видалили зім'ятий папір, або вирівняли захисну шторку на картриджі, поставте його на місце і закрийте кришку. Коли ви дістали картридж з принтера, його не можна трясти або стукати по його корпусу. В іншому випадку ви ризикуєте висипати залишки тонера з картриджа і забруднити себе і свій одяг.
Корисна порада
Якщо у вас на руках є кільця або браслети, зніміть їх, щоб не отримати травму.