Як розмістити свої фото на своїй сторінці.

Для початківців користувачів інтерфейс соціальних мереж не завжди виявляється простим і зрозумілим. Часом щоб завантажити на свою сторінку музику або фотографії, доводиться довго розбиратися в тому, як це зробити.
Інструкція
1
Щоб завантажити фото «В Контакте», перейдіть на свою сторінку і помістіть курсор в поле «Що у вас нового?», Яке знаходиться в розділі «Стіна». Клацніть по напису «Прикріпити» і виберіть в контекстному меню пункт «Фотографію».
2
Тепер натисніть на кнопку «Вибрати файли», потім відкрийте папку на комп'ютері, де зберігаються ваші знімки, і виберіть фото для завантаження. Як тільки фотографія завантажиться, натисніть кнопку «Відправити», щоб зображення з'явилося на вашій сторінці.
3
Для завантаження фотографій на свою сторінку в «Однокласниках», помістіть курсор в поле поновлення статусу та натисніть кнопку «Фотографії». Виберіть необхідні файли із зображеннями на жорсткому диску Вашого комп'ютера.
4
Після появи мініатюрної картинки на екрані, натисніть кнопку «Поділитися з друзями». Фото буде розміщено, а ваші друзі зможуть побачити його у себе в стрічці новин.
5
У соціальній мережі «Мій Світ» додавання фотографій на свою сторінку походить з того ж меню поновлення статусу. Натисніть на кнопку «Фото», вкажіть шлях до картинки на комп'ютері, а після завантаженні розміщуйте зображення з допомогою кнопки «Сказати».
6
Завантаження картинок в Facebook працює за тим же принципом. У рядку поновлення статусу необхідно натиснути кнопку «Додати фотографію», потім вибрати її з папки на жорсткому диску або флешці і натиснути кнопку «Опублікувати».
7
У випадку, коли вам потрібно не просто розмістити фото на своїй сторінці, а створити цілий фотоальбом, дійте наступним чином. В кожній із соціальних мереж виберіть розділ «Фотографії» (або «Фото») і, натиснувши кнопку «Створити альбом» («Додати фотографії» або «Створити»), додайте в нього свої знімки, вибравши їх із папки на комп'ютері.
Корисна порада
Для будь-якої фотографії, яку ви завантажуєте на свою сторінку, ви можете вибрати обмеження доступу. Для цього «В Контакте» встановіть обмеження для перегляду вашої стіни з розділу «Налаштування»; в «Одноклассниках» обмежте доступ, навівши курсор на обкладинку альбому і вибравши пункт меню «Змінити настройки»; в «Моєму Світі» - у властивостях альбому; в Facebook - у властивостях альбому, або при публікації статусу.
Фотохостинг - це сервіс в мережах інтернет, куди ви можете завантажити свої фотографії. Завантажені цифрові зображення ви можете надсилати електронною поштою, вставляти в анкети на різні сайти, не завантажуючи їх знову, а просто копіюючи посилання. Для того, щоб завантажити фотографії, вам необхідно зробити деякі операції.
Інструкція
1
Спочатку зареєструйтесь на сайті. Після завершення вам прийде на вказану електронну скриньку лист з активацією. Підтвердіть, перейшовши за посиланням.
2
Далі зайдіть на свою особисту сторінку на сайті за допомогою логіна і пароля.
3
Ви побачите зліва напис «Завантажити картинку», натисніть на неї. Перед вам повинно з'явитися поле, де необхідно буде вказати найменування зображення. Це дуже важливо!
4
Натисніть кнопку «Огляд» і виберіть потрібну вам фотографію. Спочатку перед вами з'явиться напис «Показати спочатку прев'ю», вам потрібно вибрати «Показати повний розмір».
5
Тепер починайте завантаження. Для цього клікніть на напис «Завантажити на сервер». Якщо ви все зробили вірно, то повинна відкритися панель з посиланням на дане зображення, а також спеціальним кодом для вставки фотографії на різні сайти.
Корисна порада
Якщо ви хочете завантажити одночасно кілька фотографій, то варто вибрати «мультизагрузка» і вибрати потрібні вам зображення.