Як поміняти жорсткі диски. Як в торренте поміняти диск.

На перший погляд, заміна жорстких дисків може здатися досить простою операцією, однак це не так. Щоб поміняти жорсткі диски, необхідно виконати ряд певних дій, а також врахувати тип вінчестера, який підтримує ваш комп'ютер.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, викрутка, жорсткий диск.
Інструкція
1
Розбирання системного блоку. На тильній стороні системного блоку комп'ютера розташовується шість гвинтиків, які кріплять його бічні стінки до каркаса. Щоб отримати доступ до кріплення жорстких дисків, вам спочатку потрібно зняти боковини з корпусу. Після того, як всі гвинтики будуть відкручені, відкладіть їх в окремий контейнер, щоб при складанні не переплутати їх приналежність. Боковини знімаються легким натисканням руки на спеціальні виїмки в них. Як тільки ви зніміть бічні стінки системного блоку, можете перейти до роботи з жорсткими дисками. Зверніть увагу, що протягом усього часу робіт, комп'ютер знаходиться у відключеному від мережі стані.
2
Від'єднання замінних вінчестерів. Перед тим, як ви приступите до відкручування кріплень жорстких дисків, вимкніть усі дроти живлення, які до них підключені. Тепер ви можете відкрутити кріпильні гвинтики. Також як і у випадку зі зняттям боковин з системного блоку, кріпильні гвинтики складайте в окремі контейнери. Після того, як пристрої були звільнені від кріпильних елементів, диски знімаються шляхом їх висунення в глибину корпусу ПК.
3
Встановлення нових вінчестерів. Вставте нові жорсткі диски на місце старих і закріпіть їх гвинтиками. Коли всі пристрої будуть надійно зафіксовані, ви можете підключити до них необхідні дроти і шлейфи. Далі помістіть боковини на колишнє місце і закріпіть їх. Тільки після того, як корпус буде зібраний, ви можете підключити комп'ютер до мережі.