Як намалювати квіточку на нігтях.

Нейл-арт в наші дні досить популярний. Фантазію майстрів обмежити неможливо - вони створюють маленькі шедеври на кожному нігтики. При роботі з натуральними нігтями в домашніх умовах іноді доводиться постаратися, але результат виправдовує затрачені сили і час. Найпростіший спосіб прикрасити нігті - намалювати квітку.
Інструкція
1
Перш ніж займатися прикрасою своїх нігтів, оцініть загальний стан рук. Пам'ятайте, що манікюр з декоративними елементами (блискітками, стразами) і малюнками привертає до себе увагу. Переконайтеся в тому, що ваші руки виглядають доглянутими, кутикула акуратно оброблена, лак нанесений рівним шаром, нігті добре підпиляні, вони однієї форми і однієї довжини.
2
Найпростіший спосіб прикрасити нігті квітами - це не намалювати, а приклеїти їх. Придбайте в будь-якому відділі декоративної косметики спеціальні наклейки на прозорій основі. Щоб відокремити наклейку від паперу, на короткий час опустіть її в теплу воду, потім легко посуньте в будь-яку сторону. Нанесіть наклейку на ніготь, не допускаючи заломів, притисніть серветкою або ватяним диском до повного висихання вологи, нанесіть шар безбарвного лаку.
3
Щоб намалювати квітку самостійно, спочатку підготуйте «полотно». Покрийте нігті лаком, який служитиме фоном. Дочекайтеся, поки він висохне. Тонким пензликом прорисуйте пелюстки лаком іншого кольору. Якщо ви не володієте для цього достатніми навичками, нанесіть кілька маленьких крапель по колу. Голкою, шилом або зубочисткою оформите крапельки в пелюстки, просто протягнувши тонкий кінчик з центру краплі в сторону інших пелюсток.
4
Красиво виглядають квіти, отримані шляхом змішування декількох квітів лаку. Нанесіть фоновий лак на нігтьову пластину. Не чекаючи, поки фоновий лак висохне, лаком іншого кольору нанесіть зверху кілька крапель. Тонким шилом або зубочисткою прорисуйте пелюстки квітки так, щоб обидва лаку змішалися. При даній техніці контуром пелюсток послужить фоновий лак, проступающий крізь колір другого лаку.
5
Щоб отримати достатньо велику квітку, що закриває нігтьову пластину майже повністю, підготуйте фон, дочекайтеся, поки лак висохне. Прорисуйте звичайної гелевою ручкою або тонким пензликом і лаком іншого кольору контури квітки. За допомогою тонкої кисті або зубочистки, змоченою в лаку, оформите серцевину і пелюстки, покрийте нігтьову пластину шаром закріпляючого лаку.