Як зайнятися підприємництвом.

Підприємництво - самостійна діяльність, спрямована на отримання прибутку. Бути підприємцем не тільки вигідно, але й престижно. Крім того, ви знайдете незалежність, приймаючи самостійні рішення в своїй роботі.
Вам знадобиться
  • - ідея;
  • - бізнес-план;
  • - реєстраційні документи;
  • - реклама;
  • - співробітники
  • - приміщення, обладнання тощо.
Інструкція
1
Вам необхідно вибрати область діяльності, в якій ви хочете працювати. Краще, якщо це буде той напрямок, який вам цікаво, або в якому ви добре розбираєтеся.
2
Обов'язково вивчіть ринок, складіть уявлення про ваших конкурентів, потребах потенційних клієнтів і можливості регіону. Краще, якщо ваша сфера бізнесу буде інноваційною, нової для вашого міста, або представленої недостатньо. Для аналізу ринку збуту можна провести маркетингове дослідження. Ви можете зробити це самостійно, або залучити спеціалізовану компанію.
3
Щоб розпочати підприємницьку діяльність, необхідно звернутися до податкового органу для взяття на облік та отримання відповідного свідоцтва.
4
Складіть бізнес-план. У ньому мають бути розраховані ваші вкладення, постійні витрати, прибуток і терміни окупності. Бізнес-план вам може стати в нагоді для отримання державної підтримки самозайнятості населення при зверненні на біржу праці, а також при оформленні кредиту на відкриття та розвиток справи.
5
Придбайте або орендуйте місце для ведення підприємницької діяльності. Це може бути ділянку, офіс, торгова точка. У деяких випадках ви можете працювати навіть вдома.
6
Далі потрібно придбати все необхідне обладнання для ведення бізнесу. Його склад і кількість буде повністю залежати від того напрямку, який ви виберете для роботи.
7
Найміть співробітників. Якщо ваше заняття не вимагає залучення додаткових рук на постійній основі, ви можете виконувати всю роботу самостійно, при необхідності залучаючи для виконання певних робіт спеціалізовані організації. Наприклад, вам можуть знадобитися бухгалтерські послуги.
8
Не забудьте про рекламу. Саме вона допомагає будь-якої справи розвиватися. Методи реклами також будуть залежати від сфери вашого бізнесу, але в даний час основним рекламним засобом є інтернет.
Корисна порада
Чим би ви не займалися, діяти потрібно строго в рамках закону.