Як написати лист-вибачення. лист з вибачення подрузі.

У житті кожної людини деколи відбуваються неприємні ситуації, за які необхідно визнавати свою провину і приносити вибачення. Справа ця не легка і дуже відповідальна - необхідно підібрати такі слова, щоб ваш опонент вас зрозумів, і щоб при цьому ви не упустили власну гідність.
Інструкція
1
Для початку визначіться, в яких стосунках ви перебуваєте з людиною, вину перед яким хочете загладити. Адже вибачатися перед діловим партнером і коханою дівчиною ви будете абсолютно по-різному.
2
Отже, якщо ви зачепили партнера по бізнесу, з яким у вас намічався вигідний контракт, відправте йому лист, написаний в офіційному стилі. У листі зазначте, що ви глибоко жалкуєте про те, що трапилося, просіть вибачення за заподіяні незручності і обіцяєте надалі не допускати подібних ситуацій. При цьому незручності, зрозуміло, необхідно усунути, а збиток - відшкодувати. Зазвичай важливого листа з вибаченнями достатньо, щоб відновити вигідні стосунки, адже втрачати хорошого партнера не хочеться ні вам, ні опонентові.
3
Якщо ви вирішили написати лист з вибаченнями одному, від офіційного стилю варто відійти. Детально опишіть в листі причину, по якій ви вчинили так, а не інакше - близький друг завжди зуміє вас зрозуміти. Запропонуйте спільно знайти рішення, яке влаштує вас обох. Головне - будьте щирі у листі.
4
Найчастіше закохані після великої сварки воліють вибачатися один перед одним у письмовому вигляді. Якщо ви набралися сміливості і сіли за лист, то, крім зазначення причини, що спонукала вас некрасиво вчинити, не забудьте розповісти вашій коханій людині, як сильно ви їм дорожите і не хочете втрачати. Не варто перевантажувати лист сердечками і смайликами - людина може вирішити, що ви не сприймаєте серйозно нанесену вами образу. Молоді люди можуть скористатися послугами спеціальних фірм і відправити лист-вибачення дівчині разом з букетом квітів.
5
Посварившись з батьками, буде найкраще, якщо ви вибачитеся перед ними особисто. Однак раз ви вирішили написати листа, просто скажіть, що ви вже покаялися і просите пробачення. Батьки люблять вас не дивлячись ні на які проступки, і кількох рядків щирого каяття буде достатньо, щоб вони відновили з вами контакт.