Як замовити авто з Америки.

На сьогоднішній день американська автомобільна промисловість випускає величезну кількість автомобілів щорічно. Природно, що споживачі з Америки фізично не в змозі скупити весь обсяг продукції. Також існує величезний ринок підтриманих автомобілів, попит на які з-за меж США постійно збільшується. Пов'язано це з тим, що машини, що були у вживанні, як правило, знаходяться у винятково гарному стані, і їх насилу можна відрізнити від нових автомобілів.
Інструкція
1
Якщо ви хочете купити авто з Америки, зайдіть на спеціальні аукціони, де автолюбителі займаються продажем своїх машин. Там ви зможете підібрати для себе найбільш оптимальний варіант, який відмінно підійде вам як за ціною, так і за технічними характеристиками. Перед цим заведіть банківський рахунок і покладіть на нього суму грошей, достатню для придбання авто. Також можна скористатися послугами електронної платіжної системи Paypal, яка широко поширена в західних країнах як найзручніший спосіб безготівкових взаєморозрахунків. Купівля та продаж авто в Америці на даний момент пов'язана з паперовою тяганиною, так як щоб провезти машину через кордон потрібно заплатити досить велику мито. Така мито введена для того, щоб підтримати вітчизняних виробників автомобілів.
2
Якщо ви не хочете самостійно займатися купівлею і транспортуванням автомобіля з Америки, то зверніться до спеціальних посередникам, які займаються реалізацією підтриманих американських авто. Перед тим як розпочати співпрацю з такою фірмою, переконайтеся в її порядності та сумлінності. І тільки тоді перераховуйте необхідну суму фінансових коштів на рахунку цієї фірми. Бажано проконсультуватися з юристом, який підкаже вам, як правильно укласти договір на купівлю автомобіля.
3
Купити авто з Америки на даний момент не складе особливих труднощів. Постарайтеся правильно заповнити всі паспортні та реквізітні даних, щоб потім не потрапити в скрутну ситуацію. Існує безліч компаній, які надають можливість повернення грошових коштів, якщо технічні характеристики і вік автомобіля не будуть відповідати заявленим даним. Щоб не сталося, намагайтеся стежити за функціональним станом автомобіля, тоді ви зможете значно продовжити термін його експлуатації.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xcC-N0KtgSw