Власна торгова точка: Як реалізувати ідею.

Торгівля - прекрасний варіант вкладення невеликої суми грошових коштів. Вона не вимагає особливих знань і умінь, в більшості випадків немає необхідності в отриманні великої кількості документів, необов'язково залучати додаткову робочу силу. У відкритті торгової точки є багато інших переваг, тому починати займатися малим бізнесом радять саме з цього.
Вам знадобиться
  • - реєстраційні та дозвільні документи;
  • - приміщення;
  • - торгове обладнання;
  • - постачальники;
  • - співробітники;
  • - реклама.
Інструкція
1
Для початку необхідно стати індивідуальним підприємцем, ставши на облік у податковій інспекції. У деяких випадках доведеться відкривати юридична особа (наприклад, для торгівлі спиртними напоями).
2
Виберете товар, який хочете продавати. Краще, щоб всі найменування були близькими за призначенням. Також бажано, щоб у вас продавалися супутні товари. Наприклад, подарункова упаковка або фасувальні пакети.
3
Далі необхідно підібрати місце розміщення торгової точки. Це може бути окрема будівля, ларьок, місце на ринку. Потрібно обов'язково укласти договір оренди з власником приміщення.
4
Торгівля деякими видами товарів вимагає додаткових документів. Це можуть бути висновки пожежної інспекції та СЕС, а також спеціальні ліцензії (наприклад, на торгівлю алкогольної продукції).
5
Придбайте і встановіть торгівельне обладнання: вітрини, прилавки, стелажі. У деяких випадках вам знадобляться ваги і касовий апарат.
6
Укладіть договори з постачальниками товарів. При виборі враховуйте не тільки ціни, а й умови роботи, наприклад, терміни поставки, оплата транспортних витратою, надання рекламних матеріалів та інші.
7
Подбайте про рекламу. Методи можуть бути різними, все залежить від виду продукції, що продається. Але для будь-якої торгової точки знадобиться помітна вивіска.
8
Подбайте про рекламу. Методи можуть бути різними, все залежить від виду продукції, що продається. Але для будь-якої торгової точки знадобиться помітна вивіска.
Корисна порада
Платникам податку на поставлений дохід встановлювати касовий апарат необов'язково. Дана система оподаткування може застосовуватися в більшості торгових точок. Отримайте інформацію про можливості сплати поставлений податку при реєстрації в податковій. Якщо ви заздалегідь про це не подбаєте, то перехід на іншу систему оподаткування можливий буде тільки з початку нового року.На забудьте про такі дрібниці, як калькулятор, цінники, пакувальна тара тощо.