Як складати відгук з практики. відгук керівника практики про результати.

Як правило, в процесі навчання у вузі всі студенти проходять виробничу практику. Зазвичай вона завершує передостанній рік навчання. Практика може проходити на різних підприємствах, приватних фірмах і навіть на інститутській кафедрі, але студент зобов'язаний отримати від керівника, який курирував його роботу, відгук про результати практики в письмовому вигляді.
Вам знадобиться
  • Письмовий відгук від керівника практики.
Інструкція
1
Існує ряд певних вимог для написання відгуку. Керівник зобов'язаний вказати повну назву організації, на якій студент проходив практику або ж особисті дані студента: ім'я, прізвище, по батькові, номер студентського квитка, термін проходження практики, найменування відділу та підрозділу, в якому він проходив практику.
2
Необхідно перерахувати види робіт, які поручилися студенту. Також, окремо перераховуються ті види робіт, в яких студент брав участь разом з колективом. Це покаже рівень кваліфікації і відповідальності майбутнього фахівця в процесі практичного застосування його знань.
3
Слід описати ті роботи, які функціонально дублювалися під керівництвом працівників підприємства, а також ті, які виконувалися самостійно. Якщо студент зміг виконати особливо складні завдання, які дозволили підвищити продуктивність чи якість праці, обов'язково потрібно відзначити це у відгуку і дати оцінку. Якщо студенту поручилися управлінські функції, це теж краще відобразити у відгуку.
4
Наступним пунктом можна відзначити комунікативні навички студента: його робота в колективі, відносини і контакти з робітниками, характер і стиль спілкування серед колег. Керівнику необхідно встановити ступінь підготовки студента: наскільки швидко він освоюється з новими обов'язками, чи спирається на досвід колег, чи потрібно контролювати його при цьому.
5
Також, у відгуку рекомендується описати ділові навички студента - ініціативність, акуратність, відповідальність, здатність до навчання, бажання придбати додаткові знання і навички. Відгук повинен бути підписаний керівником підприємства та керівником практики, при цьому обов'язково вказати посаду. Підписи повинні бути завірені печатками підприємства, де проходила практика.
6
Приклад написання відгуку з місця проходження практики: Ім'я, Прізвище, По батькові, проходив виробничу практику на «Таке - то підприємство» з 5 червня по 14 липня 2011 року. В функціональні обов'язки Прізвище, Ім'я, По батькові на період практики входило: - ХХХХХХХХХХХ; - ХХХХХХХХХХХХХХ; - ХХХХХ і т.д.Поручаемую роботу Прізвище, Ім'я, По батькові, виконував сумлінно й акуратно. Показав себе дисциплінованим і відповідальним працівником. Показав хороший рівень теоретичної підготовки, вміло застосував знання на практіке.Оценка за виробничу практику Прізвище, Ім'я, По батькові «відмінно» .Чісло Підписи керівників Печатки
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=KQmS18VuP74
Зверніть увагу
Якщо студент не працює на даному підприємстві, то ставлення до нього формальне, і молодого фахівця ніхто в курс справи, як годиться, ввести не прагне.
Корисна порада
Крім практичних знань студент зобов'язаний оволодіти інформацією про даному підприємстві, на якому проходив практику, що обов'язково повинно бути відображено в його звіті.