Як лікувати нежить у кота. нежить у кота лікування.

Коти також, як і люди, можуть застудитися. Тому ви можете уявити, наскільки погано вашому вихованцеві в такому стані. Застуда зазвичай проходить сама по собі приблизно через тиждень. Але ви можете значно полегшити стан вашого вихованця, дотримуючись наступних рекомендацій.
Інструкція
1
Якщо ви годуєте вашого домашнього улюбленця готовим кормом, то віддавайте перевагу консервованого, ніж сухому, оскільки консервований корм має більш яскраво виражений аромат, завдяки чому швидше викличе апетит у хворого кота. Спробуйте також погодувати його невеликими шматочками тунця. Коли тварина хворіє, у нього найчастіше знижується апетит. Оскільки ніс закладений, кіт не може почувати аромату їжі. Необхідно, щоб ваш вихованець обов'язково добре харчувався під час хвороби, щоб не було занепаду сил.
2
В кімнатах, де знаходиться ваш вихованець, використовуйте зволожувач повітря. Додаткова вологість в приміщенні значно полегшить дихання вашому котові.
3
Завжди будьте впевнені, що у вашого улюбленця є запас свіжої води. Щоб запобігти зневоднення, йому необхідно часто пити воду.
4
Постійно протирайте очі кота за допомогою м'якої тканини або ватяних дисків, змочених у теплій воді, очищайте від різних виділень, щоб запобігти утворенню кірки навколо області очей і носа. Оцініть самі виділення. Якщо вони набувають жовтий або зелений колір, у кота може бути інфекція. В цьому випадку його негайно слід показати ветеринару.
5
Використовуйте вазелін або дитяче масло для обробки області навколо носа, щоб запобігти сухість і утворення кірки.
6
Ви можете закопувати вашому котові дитячі краплі від нежитю. У перший день 1 краплю в одну ніздрю. У другий день 1 краплю в іншу ніздрю. Таким чином продовжуйте закопувати краплі протягом 5-7 днів.
7
Якщо у вас вдома живуть інші коти, захистіть їх від зараження, помістивши в окрему частину будинку доти, поки хворий кіт не одужає.
8
Якщо стан кота не покращиться або навіть погіршиться після закінчення 7-10 днів, віднесіть його до ветеринара. В іншому випадку можуть виникнути ускладнення, такі як, наприклад, пневмонія, яка вимагає медичного втручання.