Як налаштувати звук в браузері.

Найчастіше причина відсутності звуку на сторінках улюбленого сайту криється в банальному збої налаштування вашого браузера. Виправити це непорозуміння можна самостійно, зробивши всього лише кілька кліків комп'ютерною мишею.
Вам знадобиться
  • комп'ютер
Інструкція
1
Якщо у вас несподівано пропав звук в браузері Internet Explorer або звучання в ньому не відтворюється в принципі, дійте згідно наступних рекомендаціям.В першу чергу перевірте, чи дійсно включена опція відтворення звуку в самому браузері. Зробити це можна, зайшовши в розділ «Мультимедіа» (повний шлях починається так: Пуск - Програми - Internet Explorer (в панелі меню вибираєте "Сервіс") - Властивості оглядача - вкладка Додатково). Коли ви знайдете потрібний розділ, у вікні, побачите напис «Відтворювати звуки на веб-сторінках». Поставте галочку у відповідному пункті (клацання лівою клавішею миші), якщо її там раніше не було.
2
Можлива й інша причина відсутності звуку: з якоїсь причини програма, що знаходиться на сайті, виконується з помилками. Відповідно, настройки браузера в цьому випадку ні до чого не приведуть.
3
Якщо основний браузер не Internet Explorer, а Mazilla Firefox, на своєму персональному комп'ютері вам треба виконати трохи інші действія.Еслі посилання на звукові файли не хочуть відкриватися в медіаплєєре, а вбудований (власний) Mazilla не може їх запустити, відкрийте «Мазіллу» і в верхньому меню натисніть на клавішу «Інструменти». Далі вам належить піти шляхом: Настройки - вкладка Додатки - Звукозапис, і встановити «Використовувати програвач Windows Media».
4
У випадку, якщо сайти на вашому ПК відкриваються через браузер Opera, то відновити звук буде так само просто, як описано вище. Щоб перевірити, чи всі настройки вірні, відкрийте свій браузер, зайдіть в меню «Програми», натиснувши на значок в лівому нижньому кутку. В меню оберіть «Налаштування» - «Загальні настройки». У новому вікні переходите на вкладку «Розширені» і в лівому меню знайдіть і клацніть мишею на "Вміст". Упевніться, що там стоїть галка на «Включити звук на веб-странцу».
Сьогодні можна спостерігати появу багатьох програм для обміну повідомленнями, а також для створення відеоконференцій. Серед інших програм завжди можна виділити кілька лідерів, наприклад, Skype, для якого необхідно виконати настройку звуку.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Skype.
Інструкція
1
Знайдіть на робочому столі ярлик запуску програми і двічі клацніть по ньому лівою кнопкою миші. У вікні, аутентифікації користувача введіть свої логін і пароль. Після появи головного вікна програми перейдіть до налаштувань звуку, для цього натисніть «Інструменти», виберіть «Налаштування», потім «Настройки звуку».
2
У вікні ви можете налаштувати окремо кожен пристрій (мікрофон і навушники). Для настройки мікрофона необхідно перевірити, чи вставлений його штекер в гніздо на системному блоці. При використанні ноутбуків, як правило, ця дія не потрібно - він вже вбудований.
3
В блоці «Мікрофон» виберіть пристрій, яким ви будете користуватися і скажіть кілька контрольних фраз, щоб виставити потрібну гучність. При достатній гучності залиште повзунок на місці, інакше його необхідно зрушити в праву сторону при низькій гучності і в ліву при високій.
4
Для постійного зберігання одних налаштувань слід прибрати відмітку з пункту «Дозволити автоматичне налаштування мікрофону». Тепер можна приступати до налаштування динаміків (навушників).
5
В першу чергу слід перевірити, чи підключені колонки. Якщо ви чули звук при налаштуванні мікрофона - цю операцію можна пропустити, інакше перевірте з'єднання. За замовчуванням штекеру зеленого кольору відповідає роз'єм такого ж кольору.
6
В блоці «Динаміки» необхідно вибрати пристрій, який відповідає за виведення звуку. Тут потрібно бути гранично уважним, т.к. деякі звукові плати здатні розділяти звук, що йде на колонки або навушники. Виберіть відповідний пристрій і підтвердіть свій вибір.
7
Позначте вихідний звук за аналогією з налаштуванням гучності мікрофона, переміщаючи повзунок у потрібне положення. Зніміть позначку з пункту «Автоматична настройка динаміків» і натисніть кнопку «ОК».
8
Для закріплення результату настройки перевірте його за допомогою тестового дзвінка контакту Echo.