Як змінити сторінку вітання.

Змінити сторінку вітання в операційній системі Windows XP можна з залученням невеликої безкоштовної програми сторонніх розробників. Виконання даної операції потребують від користувача мінімальних навичок роботи з системою комп'ютера і трохи уваги.
Вам знадобиться
  • - Windows XP;
  • - ResourceHacker.
Інструкція
1
Створіть резервну копію файлу logonui.exe, що знаходиться в системній папці C:/Windows/system32 для можливості відновлення вихідних налаштувань у випадку виникнення неполадок.
2
Скачайте безкоштовну утиліту Resourcehacker і витягніть папку Reshacker з завантаженого архіву.
3
Виконайте подвійний клік миші на значок файлу ResHacker.exe для запуску програми і розкрийте меню File у верхній панелі інструментів вікна програми.
4
Перейдіть в пункт Open і виберіть директорію C: \ Windows \ system32 \ в діалоговому вікні Open File Containing Resource.
5
Вкажіть файл logonui.exe і натисніть кнопку «Відкрити».
6
Розкрийте посилання String Table в списку в лівій частині вікна програми і перейдіть в 1.
7
Виберіть посилання 1049 і знайдіть слово «Привітання» у списку вмісту в правій частині вікна програми.
8
Замініть знайдене слово «Привітання» на бажане слово або фразу, зберігши лапки і натисніть кнопку Complete Script у верхній частині вікна програми.
9
Поверніться в меню файл і виберіть команду Save для застосування зроблених змін.
10
Поверніться в меню файлу logonui.exe в додатку ResourceHacker для зміни стандартного фонового зображення і розкрийте посилання Bitmap в списку в лівій частині вікна програми.
11
Перейдіть в пункт 100 і розкрийте посилання 1049 для відображення поточного фону екрану вітання.
12
Виберіть пункт Replace Bitmap в меню Action верхньої панелі інструментів вікна програми ResourceHacker і натисніть кнопку Open File With New Bitmap.
13
Вкажіть бажаний файл із зображенням у форматі BMP в діалоговому вікні пошуку і натисніть кнопку "Відкрити".
14
Натисніть кнопку Replace для відображення обраного фону екрану вітання і виконайте одночасне натискання клавіш Ctrl + S для збереження зроблених змін.
15
Виконайте перезавантаження комп'ютера для застосування змін.
Корисна порада
Виконання деяких з перерахованих вище операцій передбачає наявність у користувача адміністраторського доступу до ресурсів комп'ютера.