Як очистити пам'ять комп'ютера. Як дізнатися обсяг відеокарти.

В процесі роботи інформація в оперативній пам'яті комп'ютера постійно оновлюється, туди заносяться нові дані, видаляються старі, частина даних відправляється в файл підкачки. Все це призводить до сильного фрагментації оперативної пам'яті і зменшенню її вільного об'єму. Для боротьби з цим неприємним властивістю пам'яті використовуються спеціальні програми.
Вам знадобиться
  • Для очищення і дефрагментації оперативної пам'яті необхідна вільно розповсюджувана freeware програма DRam 2.56.
Інструкція
1
Скачайте безкоштовну програму DRam 2.56. Розпакуйте архів, в якому поставляється виконуваний файл установки програми. Запустіть його. Після установки програма запуститься автоматично.
2
У верхній частині програми в зручному графічному вигляді представлена діаграма завантаженості оперативної пам'яті. У нижній частині можна зробити деякі налаштування відображення. Поставте галочку на пункті «очистити при простої комп'ютера». Це дасть можливість програмі автоматично дефрагментувати пам'ять при бездіяльності комп'ютера довше однієї хвилини.
3
Позначте пункт «звернути увагу». Програма буде сигналізувати миготінням свого значка в треї про необхідність очистити пам'ять, якщо відсоток вільного об'єму пам'яті менше встановленого в розділі «при зменшенні оперативної пам'яті до ...». Встановіть цей параметр рівним 20%, як найбільш оптимальний. При більш високому відсотку, буде частіше спрацьовувати сигналізація програми, а при більш низькому, програма не буде повідомляти про брак пам'яті навіть коли пам'ять буде життєво необхідна системі.
4
Поверніть програму в трей. При необхідності дефрагментації, розгорніть програму подвійним клацанням на її ярличку і натисніть кнопку «start». Це дозволить збільшити обсяг вільної пам'яті та прискорити роботу комп'ютера.