Як відновити драйвери usb.

Деякі пристрої, що підключаються до комп'ютера або ноутбука, вимагають наявності певного комплекту драйверів. Іноді в базі операційної системи Windows такі драйвери відсутні.
Вам знадобиться
  • - Sam Drivers.
Інструкція
1
Підключіть пристрій до роз'єму USB і дочекайтеся автоматичної установки драйверів. Вона може не статися з двох причин: немає відповідного драйвера для підключеного пристрою або відсутній драйвер USB-порту як такого. У будь-якому випадку відкрийте диспетчер пристроїв.
2
Це меню розташовано у властивостях комп'ютера. Знайдіть назву пристрою, виділене знаком оклику. Клацніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть пункт "Оновити драйвери». У новому вікні вкажіть пункт «Автоматичний пошук і установка драйверів».
3
Зачекайте, поки операційна система підбере відповідні драйвери для USB-порту або нового обладнання. Якщо цього не сталося, то відвідайте офіційний сайт виробника вашої материнської плати або підключеного пристрою. Скачайте звідти комплект драйверів, відповідний для встановленої операційної системи.
4
Повторіть процес, описаний в другому кроці, вказавши папку, в яку ви зберегли викачані драйвери. На жаль, далеко не завжди вдається точно підібрати драйвери для конкретного обладнання. У таких випадках рекомендують використовувати додаткові утиліти.
5
Скачайте програму Sam Driver. Вона включає в себе базу драйверів для найбільш популярних пристроїв. Запустіть файл RunThis.exe. У меню, перейдіть до пункту «Установка драйверів: Drivers Installer Assistant».
6
Дочекайтеся, поки програма виконає сканування підключених пристроїв і підбере до них потрібні драйвери. Виділіть потрібні драйвери, встановивши поряд з їх назвою галочки. Натисніть кнопку «Виконати завдання для вибраних драйверів». Виберіть пункт «Автоматична установка».
7
Зачекайте, поки програма встановить необхідні драйвери. Перезавантажте комп'ютер після завершення цієї процедури. Перевірте працездатність USB-каналу.