Як заправити фарбу в картридж принтера.

Власники принтерів, струменевих і лазерних, дуже часто стикаються з проблемою заправки картриджа, коли закінчується чорнило або тонер. Картриджі для принтерів - вельми не дешеве задоволення, тому вигідніше заправити старий картридж, ніж купити новий. А оскільки навіть за послуги заправки в салонах і магазинах беруть чималу плату, буде корисно навчитися робити це самостійно.
Інструкція
1
Якщо ви - власник струменевого принтера, заправка для вас не стане складним або дорогим справою. Спочатку вийміть картридж, попередньо прочитавши інструкцію по експлуатації вашого принтера. Покладіть на стіл газету в декілька шарів так, щоб фарба не змогла протекти на стіл. Відмити її буде надзвичайно складно. На газету покладіть картридж вниз друкуючими головками.
2
Зніміть верхню етикетку. Потім проколіть (просвердлите, прожгіте) у картриджі три маленьких отвори. Використовуючи шприц або інше пристосування, дуже обережно і повільно наповніть кожен контейнер чорнилом відповідного кольору (червоний, синій, зелений). На кожен колір припадає в середньому по 6 мл чорнила. Після наповнення дайте картриджу постояти 5 хвилин і заклейте зроблені вами отвори скотчем. Вставте картридж назад у принтер і проведіть кілька циклів прочищення відповідно до керівництва до принтера. Після цього ваш принтер знову готовий до печаті.Как бачите, заправка картриджа не займе у вас більше 10 хвилин і заощадить чималу суму грошей, особливо, якщо вам доводиться досить часто це робити.
3
Картриджі для лазерних принтерів відрізняються конструкцією і, отже, принципом заправки. Наприклад, картридж для принтера HP завжди має селеновий фотобарабан, а деякі картриджі розташовані в окремому «драм-картриджі» .Для того щоб засипати тонер в принтер, існує два способи. У першому випадку здійсните повне розбирання всього картриджа, витягніть селеновий фотобарабан і засипте тонер в бункер.
4
Однак, якщо у вас немає достатніх слюсарних навичок або ви боїтеся пошкодити картридж, існує й інший варіант.Аккуратно вийміть картридж з принтера і виконайте отвір в самому бункері тонера. Отвір можете пропалити, вирізати гострим ножем або просверліть.Не забудьте витрусити стружки з бункера разом із залишком старого тонера. Щоб не пошкодити конструкцію картриджа, не впроваджуються в корпус сильно глибоко. Після заправки отвори акуратно заклейте скотчем.