Як змінити курсор при наведенні.

Деякі елементи веб-сторінок при наведенні курсору миші змінюють його зовнішній вигляд - це за замовчуванням наказано їм настройками мови HTML (HyperText Markup Language - «Мова розмітки гіпертексту»). У цій мові є засоби, що дозволяють змінити такі ж налаштування і для інших елементів сторінок. При необхідності для цих цілей можна використовувати і мову CSS (Cascading Style Sheets - «Каскадні таблиці стилів») і клієнтський мову сценаріїв JavaScript.
Інструкція
1
Використовуйте атрибут style, щоб мати можливість задати потрібне значення змінної cursor в тезі цікавить вас об'єкта веб-сторінки. Наприклад, HTML-код текстового поля введення, який наказує браузеру відвідувача міняти зовнішній вигляд курсору таким же чином, як і при наведенні його на заслання, можна написати так:
2
Виберіть потрібний вам варіант зовнішнього вигляду курсора зі списку допустимих для параметра cursor значень. У наведеному в попередньому кроці зразку використано значення pointer - точно такий же ефект дає і значення hand. Крім цих двох значень передбачені наступні варіанти зовнішнього вигляду курсору: crosshair, e-resize, help, move, n-resize, ne-resize, nw-resize, progress, s-resize, se-resize, sw-resize, text, w -resize, wait. Наприклад, щоб у наведеному вище зразку коду курсор прийняв форму НЕ руки, а двунаправленной стрілки з лівого верхнього кута в правий нижній, замість значення pointer треба використовувати nw-resize: Букви перед значенням resize допомагають визначити в які сторони направляє стрілку це значення - вони, як на компасі, відповідають позначенням сторін світу. Наприклад, nw - позначає nord-west (північний захід), s - south (південь) і т.д.
3
Вказуйте замість зумовлених значень URL файлу, якщо ви завантажили на сайт своє власне зображення для курсора в його «рідному» форматі cur. Для цього треба використовувати такий синтаксис: Якщо файл знаходиться в одній папці з сторінкою або у вкладеній в неї папці , то замість абсолютного адреси можна вказувати відносний.
4
Використовуйте атрибут onmouseover, якщо хочете змінювати зовнішній вигляд курсору за допомогою мови JavaScript. Наприклад: Цей код буде працювати точно так само, як і зразок, наведений у другому кроці.