Як варити зернової кави. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Посилити розумові здібності, підвищити реакцію і стійкість до стресів допоможе напій із зерен плодів тропічного дерева - кава. Недарма ще в XVI столітті напій, зварений з зерен кавового дерева, вважався «Напоєм мудреців».
Вам знадобиться
    • Турка або кавник;
    • кава мелена - 1-2 чайні ложки;
    • вода - 100-150 мілілітрів;
    • цукор - за смаком.
Інструкція
1
Визначтеся з посудом, в якій будете варити зернової кави. Східна кавоварка або високий і тонкий кавник. Східну кавоварку (інакше її називають турка або джазвой) переважніше брати мідну. Кавник підійде фарфоровий або емальований.
2
Виходячи з обраної посуду, необхідно змолоти кавові зерна. Якщо будете варити каву в турці, то потрібен невеликий помел. Якщо вирішите заварити каву в кавнику, то придатний кави середнього і грубого помелу.
3
Вода для заварювання кави повинна бути чистою, м'якою, не кип'яченої.
4
Для того щоб заварити каву в турці необхідно її підготувати. Поставте турку на плиту і злегка нагрійте дно. Насипте дрібно помелену кави і трохи підігрійте (не більше хвилини). Якщо віддаєте перевагу солодку каву, додайте за смаком цукор. Налийте в турку холодну воду до рівня самого вузького місця в турці. Заварюйте кави на самому повільному вогні. Уважно стежте за кавою. В турці почне утворюватися пінка. Як тільки пінка максимально піднялася, але не зруйнувалася, зніміть кава з плити. Дайте пінці осісти. Після того як пінка осіла, повторіть процес утворення пінки один - два рази. Якщо турка розрахована на одну чашку, достатньо буде одного підняття пінки. Кава розлити в попередньо розігріті чашки.
5
Для того щоб заварити каву в кавнику, для початку його необхідно сполоснути окропом. Насипте половину кави середнього або грубого помелу і залийте гарячою водою (93-95 градусів). Кавник щільно закрийте, в тому числі і носик. Щоб закрити носик використовуйте марлю або вату. Через дві - три хвилини всипте решту кави і долийте воду. Поставте кавник в ємність з гарячою водою і залиште його на 5-7 хвилин, щоб кава настоявся.
6
Готовий кави розлийте в попередньо розігріті чашки і подавайте на стіл.
Зверніть увагу
Чи не кип'ятіть кави! Не підігрівати каву! У відвар потрапляють шкідливі речовини.
Корисна порада
Молоти каву потрібно тільки на раз, т.к. якість меленої кави швидко погіршується.