Як повернути джинсам чорний колір. Як постерать джинси чорного кольору.

З кожною наступною пранням колір ваших улюблених чорних джинсів стає все більш і більш бляклим. Але не варто засмучуватися з цього приводу. Будь-коли можна повернути джинсам первісний чорний колір.
Інструкція
1
Вам знадобиться будь-яка чорна фарба для тканини. Уважно прочитайте рекомендації виробника, щоб визначити кількість фарби, необхідне для досягнення бажаного вами кольору.
2
Насипте порошкоподібну фарбу в невеликий таз. Додайте гарячої води. І залиште суміш на деякий час для повного розчинення фарби.
3
Потім, дотримуючись рекомендацій виробника, додайте необхідну кількість води (у більшості випадків - це 12 л). Добре розмішайте фарбу у воді. Використовуйте теплу воду - це безпечно для тканини і так радить більшість виробників фарб.
4
Покладіть ваші джинси в таз. Постійно полощіть їх у розчині для рівномірного розподілу фарби по всій тканини. Тривалість фарбування залежить від глибини кольору, якій ви хочете добитися, і вказівок на упаковці. В основному, це займає до однієї години часу.
5
Вийміть джинси з води. Прополощіть їх кілька разів спершу в теплій, потім в холодній воді, поки вона після полоскання не залишиться чистою.
6
Поперіть джинси в пральній машині. Використовуйте теплу воду і м'яке миючий засіб. Прополощіть в холодній воді.
Корисна порада
Чим довше ваші джинси будуть замачиваться в пофарбованої воді, тим глибше буде отриманий в результаті фарбування цвет.Процедуру фарбування виробляєте в перчатках.Прі пранні джинси необхідно вивертати навиворіт, використовувати тільки холодну воду або спеціальні миючі засоби для одягу чорного кольору, які зберігають колір. Це допоможе вам сповільнити процес вимивання фарби з ваших джінсов.Іспользуя пральну машину, вибирайте щадні режими стіркі.Прі пранні джинсів для збереження кольору можна додати у воду трохи уксуса.Не замочуйте джинси в занадто гарячій воді і не залишайте їх в тазу більш ніж на 2 години.
Барвники для речей, які використовуються в сучасному виробництві, часто бувають зовсім безпечними. Крім того, одяг, окрашивающая воду в чорний колір , може привести до небажаних наслідків - алергічної реакції на шкірі. А ось природні і натуральні фарби не мають цих недоліків, але на практиці застосовуються дуже рідко.
Інструкція
1
Якщо ви бажаєте оновити чорний колір своєї улюбленої речі - можете скористатися розчином тютюну. Для цього розведіть 20 грам тютюну в 1,5 літрах кип'яченої води. Потім, попередньо очищену, випрану і висушену річ, протріть щіткою, змоченою в отриманому розчині.
2
Цей відвар чудово підійде і для речей коричневих відтінків. Колір вийде насиченим і незвичайно м'яким.
3
Якщо в розчин тютюну опустити панчохи, то вони стануть золотистого відтінку. А для фарбування мережив в жовтий колір додайте трохи кави при полосканні.
4
Щоб повернути чорний колір розведіть в 1,5 літрах води 30 грам подрібненої шкаралупи волоського горіха. Кип'ятіть протягом 20-30 хвилин, потім процідіть. Щіткою, змоченою в цьому розчині, протріть річ.
5
Освіжити колір яскравих однотонних речей ви зможете, якщо додасте в воду туш при полосканні.
6
Щоб запобігти втратам отриманого колір а додайте в фарбувальну рідину трохи харчової солі, а при останньому полосканні - чуть-чуть оцту.
7
Якщо ж ви боїтеся самостійно фарбувати речі, то можете скористатися послугами спеціалізованих майстерень, де вам швидко і якісно відновлять чорний колір ваших речей, а головне не завдадуть їй шкоди.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що чорний колір хоч і здатний приховати недоліки вашої фігури необхідно мати в гардеробі речі та інших відтінків. Життя дуже різноманітна на незаплановані ситуації.