Як змінити масштаб сторінки. Як змінити масштаб в ворде.

Масштабування - це візуальне зміна розміру сторінки або зображення без зміни даних. Масштабувати сторінки на комп'ютері можна безпосередньо в оболонці самої програми або використовуючи спеціальний додаток Windows під назвою «Екранна лупа».
Інструкція
1
Масштаб сторінок в документах і в інтернеті можна змінювати як у більшу, так і в меншу сторону. Робиться масштабування дуже просто. Для цього потрібно затиснути праву або ліву клавішу "CTRL" та в цей же час прокручувати коліщатко миші.Прокручівая коліщатко вгору, сторінка збільшуватиметься, вниз - зменшуватися. Оригінальним масштабом, або масштабом за замовчуванням, вважається масштаб рівний 100%. Кожне крок при прокручуванні коліщатка змінює масштаб сторінки на 10%. Тобто одне повне прокручування змінює масштаб на 70% -120%.
2
Деякі браузери для огляду інтернет-сторінок, як Opera, а також текстові редактори, наприклад, Microsoft Office Word, підтримують вибір точного масштабу. У правому нижньому куті таких програм знаходиться напис «100%». Варто клікнути по ній, як перед вами з'явиться можливість змінювати масштаб на попередньо встановлений (50%, 75%, 200% і т.д.) а також використовувати масштабування по ширині сторінки або екрана.
3
Щоб збільшити масштаб якої-небудь частини екрану, при цьому, залишивши всього іншого полю оригінальний масштаб в 100%, викличте «Екранну лупу». Для цього виконайте «Пуск», «Усі програми», «Стандартні». В категорії стандартних програм знайдіть папку «Спеціальні можливості» і виберіть екранну лупу. На екрані з'явиться спеціальне прозоре вікно, виділене сірим бордюром. Поле екрану, що потрапило в це вікно, приймає заданий екранної лупою масштаб. За замовчуванням масштаб змінюється в 2 рази (до 200%). Всі ці способи допоможуть швидко без спеціальних програм змінити масштаб сторінки.