Як відповісти на запрошення на співбесіду. Як правильно відповісти на запрошення работадателя.

Сьогодні кожна сучасна людина прагнути до успіху і шукає для себе таку роботу, яка з одного боку в повній мірі розкривала б його потенціал, з іншого була високооплачуваною. Щоб знайти для себе гарну роботу, потрібно розіслати на сайти з пошуку роботи своє резюме, в якому вказати колишнє місце та досвід роботи. Трохи завищуйте бажану оплату праці, щоб після її можна було опустити до прийнятного рівня під час переговорів з роботодавцем.
Інструкція
1
На даний момент особливо важко знайти роботу студентам, які щойно закінчили вуз і не мають досвіду роботи. Не впадайте у відчай, якщо не вдається знайти роботу відразу. Прагнете до успіху, і він рано чи пізно прийде до вам.Еслі прийшло запрошення на співбесіду від компанії, в яку ви давно хотіли влаштуватися, ретельно підготуйте відповідь лист. Напишіть його у вільній формі без зайвого офіціозу, що створить між вами і роботодавцем прості і довірчі відносини.
2
Напишіть відповідь в наступному вигляді: "Шановний .... (Тут вкажіть прізвище та ініціали особи, яка написало вам лист запрошення на співбесіду) Ваш лист получіл.Благодарю за запрошення. Буду в зазначений час" .Поставьте ваш підпис.
3
Подібний лаконічний і ємний відповідь на запрошення на співбесіду створить хорошу репутацію на підприємстві, куди ви хочете влаштуватися на роботу. Надішліть цей лист на наступний день після отримання. Ні в якому разі не відправляйте лист відразу ж після отримання, створіть враження того, що ви обмірковуєте рішення, зважуючи всі за і проти. У день поїздки до роботодавця надіньте свій кращий діловий костюм і приведіть себе в належний вигляд. Адже перше враження про претендента часто є визначальним чинником у справі прийому на роботу.
4
На співбесіді ведіть себе спокійно, чітко і лаконічно відповідайте на поставлені вам запитання. Таким чином, ви створите гарне враження про себе. Заздалегідь підготуйтеся до всіх можливих питань, які можуть бути вам поставлені або задані. І продумайте на них найбільш вдалі і правильні відповіді, які сподобаються вашому роботодавцю. Не турбуйтеся, якщо вам не вдалося пройти співбесіду в першій же компанії, в яку ви прийшли влаштовуватися на роботу. Поступово покращуючи свої навички та здібності, ви незабаром знайдете таке місце роботи, яке в повній мірі розкриє всі ваші можливості.