Як відправити гроші в Китай. Як зробити переклад в юанях.

Якщо у вас є знайомі або родичі в Китайській Народній Республіці, ви, ймовірно, стикалися з проблемою переказу грошей в цю країну. На сьогоднішній день існує багато можливостей здійснити даний переклад з мінімальними витратами. Наприклад, скористайтеся системою банківських переказів Moneybookers.
Інструкція
1
Перед цим заведіть доларовий рахунок у своєму банку і перерахуйте певну суму грошей на рахунок в Moneybookers. Потім відправте її в Китай або прямим грошовим переказом, або пошліть гроші на потрібну кредитну карту. Гроші прийдуть до одержувача протягом декількох годин. У дуже рідкісних випадках оплата затримується на добу.
2
Останнім часом з'явилася можливість перевести гроші через CityBank. Для цього відкрийте рахунок в CityBank у своєму місті. І попросіть ваших знайомих з Китаю відкрити рахунок в цьому ж банку, відділення якого є практично в кожному місті. При цьому знімати гроші можна прямо в юанях, тобто не потрібно платити зайвий відсоток за обмін доларів на юані. Таким чином, можна миттєво здійснити переказ, скориставшись послугами банку. Цей спосіб дуже вигідний, так як відпадає необхідність платити відсоток з суми за переказ грошей.
3
Якщо ви не можете самостійно перевести гроші на рахунок в Китай, то зверніться в спеціальні організації та компанії, які регулярно досліджують провідні платіжні системи Європи і світу в пошуках найбільш оптимального та дешевого способу переказу грошей в Китай. Будьте дуже уважні і ретельно перевіряйте репутацію тієї чи іншої компанії, послугами якої ви маєте намір скористатися, тому що в противному випадку можна потрапити в злочинні руки шахраїв, і ваші гроші зникнуть без сліду. Ретельно досліджуйте процедуру переказу грошей на предмет її законності і вигоди особисто для вас. У разі переведення великої суми грошей проконсультуйтеся з юристом, який подбати про те, щоб у податкової інспекції не було до вас невиправданих претензій.
4
Складність грошових переказів в Китай полягає в тому, що уряд цієї країни дещо обмежує діяльність європейських і американських платіжних систем. Тому дуже часто буває, що послугами таких всесвітньо відомих платіжних систем як Western Union або Moneygram не вдасться скористатися. Ретельно вибирайте спосіб грошового переказу і тоді вам вдасться зберегти цілісність перекладаються вами грошових коштів.
Зверніть увагу
Якщо переклад був відправлений на рахунок одержувача, він зберігається в зазначеному при відправленні пункті банку до запитання. Якщо переклад був відправлений без вказівки номера рахунку одержувача і не був отриманий протягом декількох днів, представник банку в Китаї пов'язується з одержувачем за вказаною в перекладі телефону та інформує про переведення.
Корисна порада
Провести всі етапи угоди від пошуку самого постачальника до формування схеми логістики стало простіше, але така робота все ще приховує в собі підводні камені. Однією з головних проблем досі залишаються грошові перекази в Китай для оплати товарів і послуг. В даному випадку найбільш оптимальним рішенням є використання послуг професійних фінансових агентів в особі досвідчених компаній, які допоможуть здійснити переказ грошей в Китай.