Як прибрати опік на обличчі.

Особа завжди перебуває на очах. Безсумнівно, приховати вади і дефекти на шкірі обличчя буває складніше, ніж на інших частинах тіла. Тим більше такий вада, як слід від опіку. Способи лікування або маскування опіку на обличчі багато в чому залежать від ступеня ураження шкіри.
Інструкція
1
У разі легкого сонячного опіку необхідно привести температуру особи до норми. Для цього опустіть обличчя в холодну воду, потім нанесіть спеціальний засіб від опіків. Не користуйтеся маслом або вазеліном - це може привести до зворотного ефекту або навіть викликати запальні процеси. У більш серйозних випадках обов'язково зверніться до лікаря.
2
Будь шкірі для регенерації необхідний час. Від правильного догляду за опіком в цей період залежить і кінцевий результат. Регулярно наносите на опік засіб, що прискорює процеси загоєння і сприяючі знезараженню поверхні шкіри. Чи не знімайте утворену «корочку», не деформується шкіру, це загрожує тим, що після загоєння опіку на шкірі залишаться плями або рубці.
3
Скористайтеся народними засобами, що сприяють загоєнню опіків, якщо шкіра обличчя пошкоджена сонцем не надто сильно. У цих цілях підійдуть холодні компреси з чорного або зеленого чаю, маски зі свіжого огірка або очищеної картоплі. Також можна охолодити у воді або холодильнику сир, загорнути його в марлю і прикладати до пошкоджених ділянок особи.
4
Більш важкі опіки обличчя окропом, хімічними засобами або вогнем можуть залишати явно виражені сліди, які набагато серйозніше простого почервоніння шкіри. Кремами і народними засобами впоратися з ними буває практично неможливо. Для вирішення даної проблеми зверніться до косметолога, пройдіть курс салонних процедур, рекомендований у вашому конкретному випадку.
5
При наявності шрамів і рубцевої тканини, що утворилися на шкірі обличчя після опіків, зверніться до пластичного хірурга. В даний час для усунення слідів від опіків успішно застосовується лазерна шліфовка - вона допомагає зробити рубцеву тканину більш тонкої, приховати явно виражені ознаки деформації шкіри.
6
Якщо дозволяє ступінь опіку, можете його замаскувати. Для цього придбайте тональний засіб і пудру щільної консистенції з великою кількістю фарбувальних пігментів. Такі кошти можна знайти в лінійці професійної або лікувальної декоративної косметики.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=kEXb13S9lYU