Як встановити сушилку для білизни. Як повісити сушилку для білизни ліана.

На жаль, навіть сама «просунута» пральна машина не здатна висушити випрану білизну. І тут виникає проблема - особливо в умовах невеликих міських квартир - як це краще зробити швидко, не порушуючи звичний уклад життя.
Інструкція
1
Більшість користується старим випробуваним способом - розвішує білизну на балконах і лоджіях. Однак в наших російських умовах цей спосіб ефективний тільки в теплу пору року. Восени в умовах високої вологості білизна сохне по кілька днів, а взимку при сильних морозах деякі види тканин стають крихкими. До того ж промерзле білизна після того, як розмерзнеться, потребує повторної сушінні, вже в домашніх умовах.
2
Сьогодні на ринку побутової техніки до послуг домогосподарок представлений великий вибір всіляких сушарок. Сушарки типу «ліана» розташовують декількома рядами мотузок. Вони кріпляться до стіни в безпосередній близькості від стелі. Щоб повісити білизну, ви опускаєте їх вниз, а потім піднімаєте назад вгору. «Ліани» зазвичай розташовуються над ванною. Це дає можливість не займати зайве житловий простір, а також стікати воді з білизни при пранні без віджиму. Єдиний недолік настінних сушарок - неможливість користуватися душем під час сушки.
3
Розкладні сушарки актуальні в будь-якій квартирі, де є вільне місце. Білизна на такі сушарки слід вивішувати тільки після ретельного вичавлювання. Дуже зручні та ефективні у використанні електричні сушарки для білизни, що представляють собою пристрій подачі теплого повітря з розміщеними над ним штангами, на які розвішується білизна. Вони дуже компактні, важать в прибудовах 5 кг і можуть бути розміщені в будь-якому вільному місці квартири.
4
У великих квартирах і в індивідуальних заміських будинках часто встановлюються сушильні машини та сушильні шафи. Однак в сушильних машинах можливі деформації білизни під час сушки, до того ж їх необхідно підключати до системи каналізації для відводу вологи. Як і сушильні машини, сушильні шафи вимагають окремого місця. Сушка білизни в них здійснюється потоками гарячого повітря, який після використання відводиться через вентиляцію.