Як записати фільм на айфон. Як записати фільм з dvd на iphone.

Apple iPhone, як і iPod Touch, є не тільки новомодним гаджетом, але і прекрасним мультимедійним плеєром. Він дозволяє не занудьгувати в дорозі і подивитися хороший фільм в DVD-якості, при цьому записати кіно на iPhone не так складно, як здається на перший погляд.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, програма Apple iTunes, USB-кабель для iPhone, сам iPhone, відеофайл з фільмом.
Інструкція
1
Все, що буде потрібно для завантаження кінофільму на iPhone - це комп'ютер з встановленим Apple iTunes, фільм в форматі MP4, USB-кабель і сам телефон.iTunes являє собою мультимедійну бібліотеку і дозволяє синхронізувати з нею пристрою Apple: iPod, iPhone і iPad. Завантажити iTunes можна на офіційному сайті Apple: http://www.apple.com/ru/itunes/download/Подключите iPhone до вашого комп'ютера за допомогою USB-шнура. iTunes відкриється автоматично, як тільки операційна система розпізнає телефон.
2
У лівій колонці програми iTunes клацніть по «Бібліотеці» і виберіть пункт «Фільми». Потім у верхньому рядку управління натисніть «Файл» і у вікні провідника виберіть файл фільму, який ви хочете додати. Фільм повинен мати формат * .mp4. Клацніть по ньому два рази і ви побачите скріншот з відео в розділі «Фільми».
3
Тепер, коли фільм доданий в iTunes, ви можете налаштувати автоматичну синхронізацію, а можете просто перетягнути скриншот фільму з головного вікна iTunes на ярлик iPhone в розділі «Пристрої», який розташовується також в лівій колонке.Программа почне записувати фільм в телефон, на це може знадобитися кілька хвилин, в залежності від обсягу відеофайлу.
4
Якщо дозвіл зображення кадрів фільму дуже високо, Apple iTunes може поскаржитися на «несумісність формату». Щоб усунути цю несумісність клацніть по відеофайлу в iTunes правою кнопкою миші і виберіть в контекстному меню пункт «Перетворити», потім «Створити iPod або iPhone версію». Програма автоматично перетворює файл.
5
У разі якщо формат фільму не збігається з * .mp4, а має розширення * .wmv, * avi або яке-небудь інше, і не додається в бібліотеку iTunes, потрібно сконвертировать відео. Хорошим конвертором, в якому встановлені настройки відео для iPhone, є безкоштовна програма XviD4PSP.
Зверніть увагу
Не забувайте про дозвіл зображення кадрів, конвертуючи відео для iPhone вручну. iPhone 2G, 3G і 3Gs мають дозвіл 320x480 пікселів, тоді як iPhone 4 вимагає фільми в кращій якості - його дисплей має дозвіл 480x960 пікселів.