Як шукати нових клієнтів. чому повільно вантажиться відео.

Найважливіше питання будь-якого бізнесу - пошук ринку збуту. Без клієнтів будь-яке починання у сфері підприємництва не має сенсу. Питання про те, де і як знайти свого клієнта - це камінь спотикання більшості компаній.
Вам знадобиться
  • - знання цільової аудиторії;
  • - реклама.
Інструкція
1
Для початку потрібно визначити вашу цільову аудиторію. Подумайте, які ваші клієнти, кому ви допомагаєте вашим товаром або послугою, який товар вони бажають придбати, якими якостями він повинен володіти.
2
Далі необхідно визначити, де найбільш часто можна зустріти ваших клієнтів.
3
Коли місця концентрації потенційних покупців товарів або послуг знайдені, розміщуйте там точку продажів або рекламу.
4
Рекламні методи можуть бути абсолютно різні і залежатимуть від того, що ви вже знаєте про ваших кліентах.В більшості випадків компанії потрібно мати сайт в інтернеті, користуватися контекстною рекламою, розміщувати оголошення на спеціалізованих дошках і тематичних ресурсах.Реклама і статті в місцевих та тематичних друкованих виданнях також не варто обходити стороной.Обязательно використовуйте зовнішню рекламу. У більшості випадків вона є всього лише підказкою про те, як і де вас знайти, але іноді і єдиним ефективним засобом інформування потенційного кліента.Еслі ви можете потягнути дорогі оголошення на радіо та телебаченні, то варто задіяти і цей метод, аудиторія, яка побачить і почує вашу рекламу, буде набагато більше, ніж в інших випадках.
5
Найчастіше дієвим методом пошуку клієнтів є залучення на роботу менеджера по телефонних продажам, здійснюють так звані холодні дзвінки, і торгових представників, що виїжджають до потенційних клієнтів.
Зверніть увагу
Знайшовши одну-дві точки збуту продукції, не зупиняйтеся на досягнутому, займаючись розвитком наявних місць продажів, адже ці джерела реалізації можуть вичерпатися. Пошуком нових клієнтів потрібно займатися не час від часу, а завжди.
Корисна порада
Користуйтеся різними методами пошуку клієнтів одночасно, це дозволить вам максимально інформувати вашу цільову аудіторію.В пошуках нових клієнтів не забудьте підтримувати зв'язок з тими, які вже користувалися вашим товаром або послугою, адже за їхньою порадою до вас може прийти чимало людей .