Як зшити зуави.

Зуави, афгані, Алладін - це всі вільні в стегнах штанці, ширінька яких розташовується дуже низько, іноді не вище низу штанин. Ці брючки добре носити влітку в спеку, але зшиті з вовняної тканини зуави не будуть зайвими і в холодну пору року.
Вам знадобиться
  • - Струмлива тканина;
  • - Швейна машинка;
  • - Олівець і папір;
  • - Лінійка і метр;
  • - гумка.
Інструкція
1
Знайдіть викрійку звичайних брюк вашого розміру, на цій викрійці лінію талії, ігноруючи виточки (вони не знадобляться), зробіть ширше приблизно в півтора рази. Необов'язково вираховувати всі розміри до сантиметра - ці штанці тим і гарні, що крій досить простий і свободний.Ізмерьте довжину брюк, які ви бажаєте зшити, на цій довжині заміряйте ширину своєї ноги. Відповідно цьому заміром креслите лінію низу. Після цього довільно креслите лінію бокового та середнього шва - приклади їх на даному кресленні. Головне, щоб кут між середнім і кроковим швом дорівнював дев'яноста градусам.
2
В цьому варіанті штанців-зуавів немає складок на талії, вона шиється на кокетці. Ці штанці довший попередніх на манжетах, ширину яких вираховуйте, замеряя ногу на даній довжині. Кокетка пояса шириною приблизно сім сантиметрів, кроїться без виточки. В пояс вставте широку гумку. Манжети теж можна викроїти ширше й зібрати на гумку.
3
На цій викрійці модель з вузькою частиною штанини внизу і лінією ширінки, паралельній підлозі. Уважно заміряйте ногу по довжині вузької частини штанини, тут штанці сидять практично в обтяжку. Зайвий шматок матерії на талії можна закласти в одну велику або кілька складок, а можна сосборена на гумку. Для цієї моделі зуавів годяться і тонкі костюмні вовняні тканини.
4
Сшейте такі брючки з дихаючого трикотажного бавовняного полотна, в них чудово займатиметься спортом і танцями. Виконані з джинсової тканини в поєднанні з майкою-алкоголічкою, зуави впишуться в стиль кежуал. Зшийте штанці-аладіни з красивого струмуючого шовку, зберіть пояс на широку гумку - отримаєте чудову ошатну річ! До того ж ці штани можна носити і як комбінезон, якщо надіти їх на груди? .Дізайнери Вже не перший рік рекомендують носити зуави чоловікам.
Зверніть увагу
Такі штани чудово приховають зайву вагу в області стегон.