Як користуватися бумерангом.

Чому так захоплююче виглядає політ бумеранга? Щоразу чекаєш з завмиранням серця: чи полетить? Не впаде? А раптом не повернеться? І все-таки повертається. Чому? І як зробити так, щоб він неодмінно повернувся? Як користуватися бумерангом?

Якщо ви вперше взяли в руки це одне з найдавніших винаходів людства, вам необхідно пам'ятати, що найперші спроби його запустити можуть бути вельми тривалими і непередбачуваними, тому наберіться терпіння і вибирайте, будь ласка, безлюдні місця, такі , як поле чи стадіон, радіус якого повинен становити не менше 40 - 60 метрів.

Запускати бумеранг слід з центру обраного вами кола. Вся справа в тому, що, літаючи, бумеранг описує «вісімку»: кидаєте його ви попереду себе, а зловите ззаду.

Користуватися бумерангом досить просто, але тут головне «вправність, гарт, тренування». Необхідно знати деякі правила:

  1. Лицьова сторона бумеранга випукла. На ній, як правило, розташовується малюнок. Тильна сторона - плоска. Необхідно взяти бумеранг так, щоб великий палець знаходився на лицьовій стороні, а не на плоскій, при цьому не має значення, в який бік дивиться «крило» бумеранга - назад або вперед. Затискається близько трьох сантиметрів самого бумеранга, тобто самий його кінчик. Легкі бумеранги затискають трьома пальцями, важкі беруть в кулак.
  2. Одна з найпоширеніших помилок при запуску полягає в тому, що бумеранг кидають практично паралельно землі, внаслідок чого бумеранг злітає відразу вгору і також стрімко падає. Запускати ж слід перпендикулярно землі, з невеликим (не більше сорока п'яти градусів) нахилом вправо.
  3. Кидок повинен бути достатньо сильний, щоб злетіти, описати петлю і повернутися. Кидайте бумеранг прямо перед собою, орієнтуйтеся на лінію горизонту. Не старайтесь кинути його занадто високо. Висоту бумеранг набере сам.
  4. Є один нюанс, завдяки якому ваші успіхи закріпляться. Кидати бумеранг слід проти вітру. Хоча якщо вітер занадто сильний, то запуск варто відкласти. Взагалі, чим менше сила вітру, тим краще.
  5. Половину справи Ви освоїли. Тепер про другій його половині.

  6. Ловлять бумеранги пріхлопиваніем рук одна за іншою. Така, проста на перший погляд, процедура вдається далеко не кожному і не з першого разу. Так що якщо ви дійшли до цієї стадії, можна вас привітати, ви освоїли таке нехитре заняття, як запуск бумеранга!