Як встановлювати шрифти в фотошопі.

Той з нас, хто коли-небудь робив на комп'ютері листівки, презентації або шпалери для робочого столу, часто опинявся в скрутному становищі при виборі шрифту. Красиву фразу потрібно належно оформити і повсякденні газетні шрифти ніяк не підійдуть для оформлення поздоровлень і побажань.
Інструкція
1
Відомий графічний редактор Adobe Photoshop дозволяє писати тексти на зображеннях і ускладнювати отримані рядка різними барвистими ефектами. Завантажити колекції шрифтів в інтернеті - не проблема. Але виникає питання: як встановити шрифти в Photoshop? І взагалі в будь-який текстовий або графічний редактор? Для початку потрібно скачати файли шрифтів, використовуючи пошукову систему. Шрифти мають розширення TTF, OTF, EOT, FNT та інші, в залежності від способу згладжування і виробника шрифту. Розмір файлу шрифту становить зазвичай від декількох десятків кілобайтів до 10 мегабайтів, залежно від складності візерунка букв і кількості намальованих символів - всього існує 256 різних символів, з них найчастіше в шрифтах застосовуються тільки букви і цифри, без спеціальних знаків.
2
Для установки шрифтів на комп'ютер і в будь-яку програму, в тому числі Photoshop, закрийте всі діючі програми і зайдіть в «Мій комп'ютер», диск (C :), папка "Windows". Усередині ви знайдете папку "Fonts", вона позначена літерою «А» .Тепер виділіть заздалегідь скачані шрифти і перемістіть їх лівою кнопкою миші в папку "Fonts", Перед вами з'явиться вікно автоматичної інсталяції та копіювання шрифтів в систему Windows. Після зникнення вікна (зазвичай процедура копіювання займає від декількох секунд до декількох хвилин) зайдіть в Adobe Photoshop і всі встановлені шрифти опиняться в поле для зміни шрифту. Також новими шрифтами ви можете скористатися в Microsoft Office, Блокноті, WordPad та інших програмах.