Як варити газозварюванням. Як правильно варити газом ацетилен.

В даний час нерідко виникають питання, як варити газозварюванням, які техніки і методики зварювання є оптимальними в залежності від типу зварювальних матеріалів. Точні рекомендації допоможуть тим, хто з газозварюванням стикається вперше, дозволять уникнути поширених помилок.
Інструкція
1
Сучасні рекомендації, як варити газозварюванням, починаються з вибору обладнання, знайомства з технікою безпеки при використанні газового балона. Ознайомившись з інструкціями, спочатку визначитеся, що саме ви збираєтеся варити газозварюванням - сталеві труби, що протікає бак або інші поверхні, так як зварювальні техніки істотно відрізняються в кожному з даних випадків. По-перше, спочатку підготуйте газовий балон для ацетіленокіслородной газосварки, підходящої для зварювання різних поверхонь навіть у важкодоступних місцях.
2
Купіть пальник з чотирма наконечниками, спочатку використовується самий маленький, щоб відпрацювати на ньому всі необхідні рухи і навики. По-друге, правильно підтримуйте тиск у всіх шлангах приладу, при цьому виставляйте його окремо і для кисню, і для ацетилену. При цьому тиск кисню не повинен перевищувати 0,3МПа, а для ацетилену даний показник повинен бути не нижче позначки в 1 кПа. Для газозварювальних робіт підійде і кисневий шланг, що відноситься до III класу, так як він зможе постачати кисень до газового балона з оптимальним тиском, який передбачає техніка газосварки для невеликих з'єднань.
3
Бажаючи отримати красивий шов на виробі, можна використовувати Г3, але такий агрегат для газозварювання вимагає певних навичок, та й техніці безпеки слід приділити не меншу увагу. Приступаючи до газозварювальних робіт, обов'язково одягніть на себе дуже щільні штани і куртку, на голову - шапку, так як ви ризикуєте спалити волосся. Подбайте і про свої очі, краще використовуйте не побутові сонцезахисні окуляри, а спеціальну зварювальну маску, що закриває обличчя практично повністю.
4
Повністю технологія газосварки стане доступна початківцям сварщикам після проходження навчання на спеціальних курсах. Тільки в цьому випадку ви навчитеся вибирати пальник для газозварювання, підбираючи її залежно від типу свариваемой поверхні. Пам'ятайте, що тримати прилад потрібно під оптимальним кутом, а сам процес газосварки металевих труб, агрегатів і вузлів автомобіля, латання дірок в баках істотно відрізняється.
5
В кожному випадку тиск в шлангах для кисню і ацетилену повинен бути різним, пальник доведеться тримати під різними кутами, щоб зробити гарний рівний шов. Згодом, після виконання газозварювальних робіт, зачищайте окалину правильно, надаючи виробу найбільш привабливий вигляд.